Serdar Kadakal'ın son anları güvenlik kamerasında

Serdar Kadakal'ın son anları güvenlik kamerasında
Serdar Kadakal'ın son anları güvenlik kamerasında
Kadıköy'de kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Serdar Kadakal'ın hayatını kaybettiği anların güvenlik kamerasına yansıyan görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, telefonla konuşan Kadakal'ın dükkan önündeki masaya gelip oturması, ayağa kalkmak isterken tekrar yığılması görülüyor.

İSTANBULİstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün resmi internet sitesinden Serdar Kadakal'ın gazdan etkilenerek hayatını kaybettiği iddialarını yayınlamasının ardından Kalakal'ın hayatını kaybettiği anların güvenlik kameraları tarafından kaydedildiği ortaya çıktı.

Güvenlik kameralarına yansıyan o görüntülerde Serdar Kadakal olduğu belirtilen kişinin masada bir arkadaşıyla oturduğu ve çevresindeki kişilerle sohbet ettiği görülüyor. Ardından Kadakal'ın çevresindekiler birer birer ayrılıyor. Bir süre sonra telefonla konuşarak masadan ayrılan Kadakal, tekrar oturduğu masaya dönüyor. Masadan hızlıca kalkıp tekrar giden Kadakal'ın gitmesinin ardından karşısında oturan kadın da kalkıyor. 

Yaklaşık 2 dakika sonra Kadakal, masaya geri dönüyor. Telefonla konuşmaya devam ettiği görülen Serdar Kadakal'ın bir süre sonra oturduğu sandalyeden kalkmak istiyor. Ancak Kadakal bir anda oturduğu yere yığılıyor. Yığılıp kalan Kadakal'ı masadan ayrılan ve ayakta birileriyle sohbet eden kadın yaklaşık 1 dakika sonra fark ediyor. Hemen Serdar Kadakal'ın yanına gelen kadının ardından çevredekilerde Serdar Kadakal'ın yanına geliyor. Daha sonra toplananlar tarafından müdahale edilen Serdar Kadakal'ın götürülmesi görülüyor.
HABİP ATAM / DHA


İstanbul Emniyeti: Biber gazıyla ölüm iddiası şaşkınlıkla izlenmektedir


Kadakal ailesi üzgün: Serdar, genç bir ölüm


Serdar, Kadıköy'deki gaz yüzünden mi öldü?


  http://www.radikal.com.tr/115082511508253

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Neden? - Dedemkorkut

  Hepsini yazmışsınız ama o sırada biber gazı atılmış mı, ona değinmemişsiniz. Kendi kendime "neden dürüst davranamıyoruz" diye soruyorum ama haberi yapan/yazan ben olmadığımdan cevabını veremiyorum. Lütfen herkes kendine bu soruyu sorsun ve cevabını versin. O zaman her şey netleşecek, herkesin asıl niyeti ortaya dökülecektir. Kaç günden beri Ahmet'i illa polise öldürtmeye çalışıyorlar. Aslında hayatından olan gençlerin birileri için hiç bir önemi yok. Amaçları ölenler üzerinden siyaset yapmak. Ne kadar acı, ne kadar hazin ve ne kadar çirkin! Başkasını bilmem, ben böyle düşünüyorum.

  ergenekon ve medya - gundi ghandi

  ergenekon sosyal ve yazılı medyayı inanılmaz şekilde kullanıyor. kalp krizi geçireni bile kendi hanesine kaydettirmeyi başarıyor.

  Ölüm yerine huzur istiyoruz, çok mu ? - PAN-ZEHİR

  Yapmayın, artık bir huzur verin, size de yazık polise de esnafa da, Türkiye'ye de.