Serdar Ortaç: Artık halk konseri vermeyeceğim

Serdar Ortaç: Artık halk konseri vermeyeceğim
Serdar Ortaç: Artık halk konseri vermeyeceğim
Serdar Ortaç Manisa'da yaşananları Twitter'da takipçileriyle değerlendirdi. Ünlü şarkıcı artık halk konseri vermeyeceğini açıkladı.

Radikal.com.tr - Manisa’daki konserinde taşlı saldırıya maruz kalan Serdar Ortaç Twitter 'dan artık halk konseri vermeyeceği açıkladı. "Senin gibiler yüzünden Ahmet Kaya 50 yaşını göremedi" eleştirisi üzerine Ortaç, “Ben de mi ölmeliyim?” cevabını verdi.

Ahmet Kaya neden Serdar Ortaç'ın peşini bırakmıyor?

Ortaç'ın katıldığı, "Ahmet Abi'nin Vapuru" adlı programda Ahmet Kaya'nın Ortaç'a 'evladı gibi davrandığını' yazan bir takipçisine ise Ortaç, “Hep öyleydi, severdi beni, hata ettim” yanıtı verdi.
Serdar Ortaç konserinde Ahmet Kaya krizi

Bir daha halk konseri vermeyeceğini duyuran şarkıcı, “Kutlama programlarına da gençler gitsin, artık benden pes” ifadelerini kullandı.
Ortaç, “Sen hatayı özür dileyerek yaptın” diyen takipçisine de “Özür dilemek büyüklük derlerdi, değilmiş demek ki” yanıtını verdi. "Gidin (Ahmet Kaya’nın) ailesinden özür dileyin" yorumu üzerine Serdar Ortaç, “Denedim, bekliyorum kabulünü” dedi.
Ahmet Kaya'ya verilen ödül için Ertuğrul Özkök ne dedi?

Ortaç'ın attığı bazı tweetler şöyle:


  http://www.radikal.com.tr/115817911581796

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Haber Analizi - merveozkaan

  Öncelikle haber içeriğiyle haberde kullanılan fotoğraf hiçbir şekilde uyuşmamaktadır. Haberin içeriği çok net bir şekilde verilmemiş olup sadece Serdar Ortaç'ın twitterda yazdıklarıyla ilgili bilgi verilmiştir. Halkın neden olay çıkartıldığı ve Serdar Ortaç'a nasıl tepki gösterildiği bilinmez bir konudur. Olay sadece tek taraflı yazılmıştır. Fakat diğer tarafında söz hakkı olmalı ve haber objektif olmalıydı. Ayriyetten olay tam anlamıyla sorgulanmamaktadır.

  Özür dilemek? - sblgngr

  Serdar Ortaç'ın o çiğliği, Ahmet Kaya'nın ülkeyi terk etmesine ve o duygusal insanın belki de ölümüne sebep olan olaydır. Bir insanın, bir insanı ölesiye üzüp, sonra da özür dilemesinin bir anlamı yoktur. Ahmet Kaya yok artık. Kimden özür dileyeceksin.

  kan davası - mehmetkursun1977

  intikam çılgınlığı genetik miras bize. hedef gösterildiğin anda olay bitmiştir.

  ! - maimartı

  bence müziği de bırak, şiddeti onaylamasam da nasıl oluyormuş bay üstün türk?

  "Bırakıyorum!" - kartvader

  Bende müziği bıraktı sanıp sevinmiştim ya.

  isabetli - aliselvi

  isabetli kararlar olmis, vattana millte hayirli olsun.