Serdar Ortaç: Kendimden tiksiniyorum

Serdar Ortaç: Kendimden tiksiniyorum
Serdar Ortaç: Kendimden tiksiniyorum
Ahmet Kaya'nın eşi Gülten Kaya, CNN Türk ekranlarında yayınlanan 5N 1K programına katılıyor. Şarkıcı Serdar Ortaç, programa telefonla bağlanarak o günlerde yaptıklarından dolayı pişmanlık duyduğunu açıkladı.

Siyasetin gümdeminde Devlet Bahçeli hariç herkesin Ahmet Kaya'yı el üstünde tuttuğu bu günlerde, Ahmet Kaya'nın eşi Gülten Kaya konu hakkındaki görüşlerini 5N 1K'da açıklıyor.

Gülten Kaya'nın programa bağlanmasından önce telefonla canlı yayına katılan Serdar Ortaç, "O günlerde Kürtçe merhaba demek bile yasak gibiydi, kendimi o görüntülerde seyrettikçe tiksiniyorum" dedi.

Serdar Ortaç'tan sonra ünlü oyuncu Berna Laçin'de telefonla programa katıldı. Programa telefonla bağlanan Berna Laçin, "Ben Çarkıfelek sunuyordum, Mehmet ali Erbil rahatsızlanmıştı. Burada bir linç kampanyası var. Benim şahidim Maradona'ydı, programa o konuk olarak katılmıştı. Program çok geç bitmişti, ödülümü almak için 5 dakikalığına uğradım. Yerlerde tabak kırıkları vardı ama ben konuyu bilmiyordum. İçeri girince toplu ödül için beni sahneye davet ettile. Başbakan'ın sözlerini üstüme alınmadım. Ben Gezi Parkı 'na gittim. Ahmet Kaya'ya çatal bıçak atanlar arasında olmadım" dedi.