Serdar Ortaç: Kendimden tiksiniyorum

Serdar Ortaç: Kendimden tiksiniyorum
Serdar Ortaç: Kendimden tiksiniyorum
Ahmet Kaya'nın eşi Gülten Kaya, CNN Türk ekranlarında yayınlanan 5N 1K programına katılıyor. Şarkıcı Serdar Ortaç, programa telefonla bağlanarak o günlerde yaptıklarından dolayı pişmanlık duyduğunu açıkladı.

Siyasetin gümdeminde Devlet Bahçeli hariç herkesin Ahmet Kaya'yı el üstünde tuttuğu bu günlerde, Ahmet Kaya'nın eşi Gülten Kaya konu hakkındaki görüşlerini 5N 1K'da açıklıyor.

Gülten Kaya'nın programa bağlanmasından önce telefonla canlı yayına katılan Serdar Ortaç, "O günlerde Kürtçe merhaba demek bile yasak gibiydi, kendimi o görüntülerde seyrettikçe tiksiniyorum" dedi.

Serdar Ortaç'tan sonra ünlü oyuncu Berna Laçin'de telefonla programa katıldı. Programa telefonla bağlanan Berna Laçin, "Ben Çarkıfelek sunuyordum, Mehmet ali Erbil rahatsızlanmıştı. Burada bir linç kampanyası var. Benim şahidim Maradona'ydı, programa o konuk olarak katılmıştı. Program çok geç bitmişti, ödülümü almak için 5 dakikalığına uğradım. Yerlerde tabak kırıkları vardı ama ben konuyu bilmiyordum. İçeri girince toplu ödül için beni sahneye davet ettile. Başbakan'ın sözlerini üstüme alınmadım. Ben Gezi Parkı 'na gittim. Ahmet Kaya'ya çatal bıçak atanlar arasında olmadım" dedi.


  http://www.radikal.com.tr/116198411619847

  YORUMLAR
  (7 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Serdar Ortaç - Güçdengesi

  bende eskiden Serdar Ortaç'tan tiksiniyordum. Ama artık biraz sempatik bile geliyor bana o gecedeki onca insanla karşılaştırınca. Kaç tanesi bu kadar özür diledi, pişmanlık belirtti?

  ... - fısıltı

  kendisinden tiksiniyor olması gayet normal. hatta az bile. mahsun kırmızıgül'ün teşir edilmesi söyleniyor bu konu gündemde olduğundan beri. arkadaşlar mahsun'un o kadar adamdan sayılmıyor ki kimse soru sormuyor bu yüzden. olaya burdan bakın.

  TEŞHİR DUVARINA MAHSUN KIRMIZIGÜLÜ ÇİVİLEMEK!! - user1023527

  Peki ya serdar ortaç olmasaydı, kim günah keçisi olacaktı ? o kadar insan varken serdar Ortaç'a fazla yüklenmemek gerekir. son iki yıldır linç edilecek duruma geldi, simge olarak görünse de asıl çatalı , kaşığı atanlar oralı değil, ne de olsa hâlâ Serdar'a çatal, kaşık atılıyor. Neden kimse mahsun kırmızıgül gel bakalım, bir kürt olarak Ahmet Kaya'ya çatal bıçak atarken utanmadın mı ? kürt olarak çıktın marş okudun şimdi mutlumusun ? diye sormak var ve serdarı teşhir duvarından indirip mahsun kırmızıgülü çivilemek var..

  ... - tikitikiu

  Guzel soylemis eger GERCEKTEN pisman ise. Muhammad Ali'nin dedigi gibi; "40'larindaki bir adam hala 20'lerindeki gibi dusunuyorsa 20 yili bosa gitmistir".

  Şıracının Şahidi Sigortacı - gelverili

  Sigortacı? Bu SO ya verdiğim yeni isim. Akıntı değişti, hemen yeni duruma göre şikil almak lazım. Yüksek akım var, devreyi kes! Ben şahsen SO yu hiç bir zaman gönlümde affetmeyeceğim. Ağıt-Çukur-Utanç isimli öylü üçlemesinde, kendisine Utanç kısmında bir paragraf ayırmalı. Yetmez tabi. Diğer Gazeteci 'zevat' da tiksintilerini açıklamalı. Mesela E.Özkök, F.Altaylı, E.Saatçi... Beyler, siz, tarihin defterinde kara bir leke, kapkara, vicdanlarımızda yara olarak kaldınız. Tamiri yok... İki gözüm yaşasaydı belki, ama onu el birliği ile, adı bilinen gazetenin öncülüğünde sürgünde ölüme mahkum ettiniz. Bizde sizi vicdanlarımızda...

  - - interstellar5555

  "Benim şahidim Maradonaydı"

  Hepimizin utanc duydugu anlari olmustur... - Turk

  Yasiniz ilerleyip de geriye baktiginizda, "utanc" duydugumuz anlarimizi hatirlariz. Kimimiz; "Utanc duyuyorum..." diyebilecek kadar cesur olur, niye ve neden utanc duydugumuzu anlatiriz. Kimimiz ise, kendi kendimize bile hesap vermekten korka korka veya kendimizi kandirarak, O gunu bekleriz... *** Serdar Bey; "utanc duyuyorum..." diyebilecek kadar buyumus. Kutlariz. Darisi; simdilerde, buyuk gecinen, buyuklerimizin basina!...