'Sesi kısın' cinayet sebebi oldu!

'Sesi kısın' cinayet sebebi oldu!
'Sesi kısın' cinayet sebebi oldu!
Beşiktaş'ta, otomobillerinin içerisinde yüksek sesle müzik dinledikleri için kendilerini uyaran genci bıçaklayarak öldürdükleri ileri sürülen 3 kişi adliyeye sevk edildi.

İSTANBUL - Beşiktaş Aytar Caddesi üzerinde dün sabaha karşı, iki grup arasında çıkan kavga sırasında 19 yaşındaki Erkan Altıntaş, bıçaklanarak öldürüldü.
Polis, ünlü tiyatro sanatçısı Kaya Akarsu’nun oğlu Kayacan Akarsu ile arkadaşları Şükrü Yiğit Çakır ve Berkay Sarı’yı gözaltına aldı. Asayiş Şube Müdürlüğü’nde yapılan sorgulamada, 3 şüphelinin söz konusu yerde otomobillerinde müzik dinledikleri, o sırada oradan geçen Erkan Altıntaş’ın bu kişileri müziğin sesini kısmaları için uyardığı, ardından aralarında tartışma çıktığı belirlendi. Tartışmanın ardından oradan ayrılan Erkan Altıntaş’ın bir süre sonra arkadaşlarını da yanına alarak tekrar olay yerine geldiği ve iki grup arasında kavga çıktığı anlaşıldı. Kavga sırasında şüphelilerin bıçakladığı Erkan Altıntaş’ın ağır yaralandığı, kaldırıldığı hastanede de öldüğü anlaşıldı. Emniyet müdürlüğündeki işlemleri tamamlanan Şükrü Yiğit Çakır, Berkay Sarı ve Kayacak Akarsu, Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na sevk edildi. (Mehmet AKTARAN / DHA)


  http://www.radikal.com.tr/110502011050203

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Sorumluluk - Huang

  Eger Insanlar Toplumsal sorumluluk tasimiyorlarsa, her seyde ben ben diyorlarsa, hic bir kural ve insana saygi tanimazlar. Kaos, Trafik, cevre kirliligi, suc islemede birincidirler. Kendileri ve Aileleri haric herkes icin birer kör Kursundurlar. Tüketime düskün olduklari gibi ayni zamanda ise yaramaz, yeteneksiz, korkak ama yikicidirlar. Böyle bir ortamda yasamak ne sansizlik.

  artık içerde müzik dinlersiniz kısık sesle. - demlicay2011

  umarım en ağır cezaları alırsınız. münevver gibi yargılanmak için çok zenginseniz bir şey diyemem. ama sizin sonunuz hiç hayırlı değil. maganda demek ne kadar hafif bi deyim sizin için.

  Bunlara ibretlik ceza verilsin - pekmez_2042

  yüksek sesle müzik dinleyen, gereksiz korna çalan,konvoylarla mahallenin trafiğin altını üstüne getiren,yani kendinden bakasını düşünmeyen bu zihniyetli kişilere hem cinayetten hemde gürültü kirliliğinden ekstra ceza verilsin. Kendi keyfi için, diğerini rahatsız etme hakkı olmadığını biri onlara söylesin. yazık oldu öldürülen insana.ki öldürenlerin suç ortağıdır bunca gürültüye göz yuman resmii kurum kişileri.