'Sesi kısın' cinayet sebebi oldu!

'Sesi kısın' cinayet sebebi oldu!
'Sesi kısın' cinayet sebebi oldu!
Beşiktaş'ta, otomobillerinin içerisinde yüksek sesle müzik dinledikleri için kendilerini uyaran genci bıçaklayarak öldürdükleri ileri sürülen 3 kişi adliyeye sevk edildi.

İSTANBUL - Beşiktaş Aytar Caddesi üzerinde dün sabaha karşı, iki grup arasında çıkan kavga sırasında 19 yaşındaki Erkan Altıntaş, bıçaklanarak öldürüldü.
Polis, ünlü tiyatro sanatçısı Kaya Akarsu’nun oğlu Kayacan Akarsu ile arkadaşları Şükrü Yiğit Çakır ve Berkay Sarı’yı gözaltına aldı. Asayiş Şube Müdürlüğü’nde yapılan sorgulamada, 3 şüphelinin söz konusu yerde otomobillerinde müzik dinledikleri, o sırada oradan geçen Erkan Altıntaş’ın bu kişileri müziğin sesini kısmaları için uyardığı, ardından aralarında tartışma çıktığı belirlendi. Tartışmanın ardından oradan ayrılan Erkan Altıntaş’ın bir süre sonra arkadaşlarını da yanına alarak tekrar olay yerine geldiği ve iki grup arasında kavga çıktığı anlaşıldı. Kavga sırasında şüphelilerin bıçakladığı Erkan Altıntaş’ın ağır yaralandığı, kaldırıldığı hastanede de öldüğü anlaşıldı. Emniyet müdürlüğündeki işlemleri tamamlanan Şükrü Yiğit Çakır, Berkay Sarı ve Kayacak Akarsu, Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na sevk edildi. (Mehmet AKTARAN / DHA)