Sevgili dehşeti: 2 ölü

Sevgili dehşeti: 2 ölü
Sevgili dehşeti: 2 ölü
Aydın'ın Nazilli İlçesi'nde bir kişi, bir süredir birlikte olduğu öne sürülen evli ve 2 çocuk annesi kadını boğazını kesip bıçaklayarak öldürdükten sonra intihar etti.

NAZİLİ - Dün gece saat 20.30 sıralarında Yenisanayii Mahallesi Devlet Karayolu üzerindeki bir alışveriş merkezinin bahçesinden geçen vatandaşlar, yanında poşetler bulunan 30-35 yaşları arasındaki bir kadının boğazı kesilmiş ve vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklanmış haldeki cesedi ile karşılaştı.

Vatandaşların ihbarı üzerine gelen polis, olay yerinde inceleme başlattı. Üzerinden kimlik çıkmayan kadını öldüren kişinin kimliğine dair delil aradı. Ekiplerin çalışması sırasında 155 polis haber merkezine gelen bir ihbar, ekipleri harekete geçirdi.

Gelen ihbara göre, eşinden yaklaşık 2 yıl önce boşanan, 2 çocuk babası olan ve pazarda yumurta satan Mehmet Gökbayrak’ın "Birini öldürdüm. İntihar edeceğim. Hakkınızı helal edin" dediğini öğrenen ekipler, bu kişiye ulaşmak için zamanla yarıştı. Gökbayrak’ın ev adresini sahip olduğu 09 NA 432 plakalı hafif ticari aracın ruhsatından belirleyen ekipler, olay yerinden yaklaşık 500 metre mesafedeki evine gitti.

Ekipler kısa sürede ulaştıkları iki katlı evin yakınında, Gökbayrak’ın boş olan işyerinin yağmurluk demirlerine çamaşır ipiyle asılı cesedi ile karşılaştı. Yapılan kontrolde, Gökbayrak’ın olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi. Gökbayrak’ın üzerinden "Emel bana ihanet ettin, öleceksin" yazılı bir not çıktığı ifade edildi.

Her iki olay yerinde de incelemelerini sürdüren yetkililer, öldürülen kadının bir tarım firmasında çalışan evli ve 2 çocuk annesi 39 yaşındaki E.E. olduğu belirlendi. E.E. ile Gökbayrak arasında aşk ilişkisini de araştıran polis, geniş çaplı soruşturma başlattı. Gökbayrak’ın arkadaşlarının da ikilinin bir süredir birlikte olduklarını doğruladıkları öğrenildi.

DHA - Murat GÖRKAN