Sevgilisiyle telefonda görüşen kızını dövdü

Antalya'da telefonda erkek arkadaşıyla konuşan 19 yaşındaki genç kız babasından feci şekilde dayak yedi. Öfkeli baba kızının saçını da kesti


Soner KOCAER
ANTALYA'da erkek arkadaşıyla telefonla konuşan kızı, 19 yaşındaki E’yi döven babası, 45 yaşındaki Mustafa S., gözaltına alındı.
Baraj Mahallesi'nde oturan ve klima tamirat işleriyle uğraşan Mustafa S., akşam evine geldiğinde kızı E’yi odasında cep telefonuyla konuşurken gördü. Kızına kiminle konuştuğunu soran baba S, “Erkek arkadaşımla” cevabını aldı. Bunun üzerine sinirlenen baba kızını feci biçimde dövdü. Bir alışveriş merkezinde kasiyer olarak çalışan kızının vücudunun büyük bölümü ve 2 gözünü attığı dayakla morartan baba bununla da yetinmeyip saçlarını kesti. Genç kız yediği dayak nedeniyle ertesi gün evden kaçtı. Güllük Caddesi üzerinde eli yüzü şişmiş ve morarmış kız görenler hemen durumu polise bildirdi. Polis cadde üzerinde yol kenarında oturup ağlayan kızı alarak hastaneye götürdü. Burada tedavi edilen ve rapor verilen E., götürüldüğü Sanayi Polis Merkezi'nde babasından gördüğü işkenceyi anlattı. Bunun üzerine soruşturma başlatıldı ve baba gözaltına alındı. Polisteki sorgusu süren baba Sığırtmaç, yarın adliyeye sevk edilecek. (dha)