Sezen Aksu: Türk olmuşum, onu da çok seviyorum

Sezen Aksu: Türk olmuşum, onu da çok seviyorum
Sezen Aksu: Türk olmuşum, onu da çok seviyorum
Almanya'nın Düsseldorf kentinde hayranlarına konser veren Sezen Aksu, Türk olarak doğmaktan son derece memnun olduğunu ve buna sahip çıktığını söyledi.

DUSSELDORF - Düsseldorf'ta yaklaşık 3 bin hayranının karşısına çıkan Sezen Aksu, şarkılarını söylerken dans etmeyi de ihmal etmedi. Aksu, yaklaşık 3 saat sahnede kalırken, 'Geri dön' 'Sen ağlama' 'Hakimbey' gibi birçok şarkısını söyledi, bol alkış aldı. Sahnede hayranlarıyla sohbet eden Sezen Aksu, "Öncelikle insanım. Burası önemli ve dünyanın bir bölgesine ( Ege 'sine) düşmüşüm. Orada Türk olmuşum, onu da çok seviyorum, ona da sahip çıkıyorum. Bana bu kısmet olmuş. Ama başkasına da ne kısmet olduysa saygıyla eğiliyorum" sözleriyle salondan büyük alkış aldı.
Aksu, bir ara açılan elbisesini tutarak, "Bacağım göründü, aslında şimdi bu parçayla başörtüsü yapıp takma zamanı" diye konuştu. Kadın hayranlarına da takılan Sezen Aksu, "Kızlar, oranızı-buranızı gerdirmekte bir yere kadar. Yemeyip, zayıf kalmak da bir yere kadar. Şöyle rakının yanında balık yemedikten sonra, ekmeğe yağ sürüp yemedikten sonra ne işe yarar" dedi.
Düsseldorf'ta hem coşan, hem de coşturan Sezen Aksu, konser sonunda ayakta alkışlandı. (Temel ELCIVAN/DHA)


  ETİKETLER:

  Sezen Aksu

  ,

  Ege

  ,

  Sohbet

  ,

  Kadın

  ,

  Konser