Şiddeten kaçtı, çıplak olarak AVM'ye sığındı

Şiddeten kaçtı, çıplak olarak AVM'ye sığındı
Şiddeten kaçtı, çıplak olarak AVM'ye sığındı
Para karşılığı cinsel ilişkiye girmek için anlaştığı 2 kişi tarafından dövüldüğü ve kıyafetlerinin alındığını öne süren 34 yaşındaki A.U., yarı çıplak halde bir alışveriş merkezine sığınarak yardım istedi. Üstü çarşafla örtülen kadın ambulansla hastaneye kaldırıldı.

KARAMAN - Olay, dün akşam saatlerinde meydana geldi. A.U., iddiaya göre telefonla görüştüğü kimlikleri belirlenemeyen 2 kişiyle 50’şer lira karşılığında cinsel ilişkiye girmek için anlaştı. Ardından telefonla görüştüğü kişilerle buluştu. 2 kişi de A.U.’yu, otomobille Larende Mahallesi’nde boş bir araziye götürdü. A.U., iddiaya göre erkeklerden biriyle ilişkiye girdikten sonra parasını istedi. 2 kişi para vermek istemeyince A.U. ile aralarında tartışma başladı.

Ardından kadını döven şüpheliler, kıyafetlerini alıp olay yerinde uzaklaştı. Yarı çıplak kalan A.U. da koşarak yakındaki bir alışveriş merkezine gelip yardım istedi. O sırada alışveriş merkezinde bulunan sivil kadın polis tarafından fark edilen A.U.’nun üstüne çarşaf örtüldü. Yaşadığı olayın şokunu atlatamayan A.U., ambulansla Karaman Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Verilen eşkal ve telefon numarasından yola çıkan polis, şüphelilerin kimliğini belirlemek için çalışma başlattı. (dha/ Serdar ÖZGÜR)


  http://www.radikal.com.tr/114262311426233

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  AHLAKSIZLIK - pispor

  korumasız bir kadın etinden yaralanacaksın oda etini para karşılığında pazarlayacak ama tutup ta kadını dövmenin hırpalamanın insani değerden yoksunluğun dışa vurumu

  sivil polis gerçekten uyanıkmış - demlicay2011

  hemen farketmiş o olmasa kimse farkedemiyecekti çıplak kadını. tebrikler.

  .......... - billieholiday

  alamadığı az buz parasına mı üzüleyim, tanımadığı adamlarla seks yapmak zorunda kalmasına mı üzüleyim, canının yanmasına mı üzüleyim, ruhunun iyice yerin dibine girmiş olmasına mı üzüleyim.of be arkadaşım, seni bu koşullara sürükleyenler utansın!