Sierra'nın sırrı 6 sorunun cevabında

Sierra'nın sırrı 6 sorunun cevabında
Sierra'nın sırrı 6 sorunun cevabında

Sierra nın dört günlük Avrupa gezisinden sonra 19 Ocak ta Türkiye ye girişi kameraya takıldı.

Haber: İSMAİL SAĞIROĞLU - ismail.sagiroglu@radikal.com.tr / Arşivi

21 Ocak’tan beri kayıp olan Amerikalı Sarai Sierra’yı arama çalışmalarını sürdüren İstanbul polisi, 28 polisi geceli gündüzlü görüntüleri taramaları için görevlendirdi. 260 kişilik ‘güven timleri’ de güvenlik kameralarını topluyor. 15 Ocak’ta Amsterdam’a gidişi ve 19 Ocak’ta Türkiye ’ye dönüşü havaalanı kamerasında görünen Sierra, 21 Ocak’ta da Taksim’den Galata’ya doğru giderken kameralara takıldı.

Taylan’a ulaşıldı

Sierra’nın internette konuştuğu Taylan’ın kimliği de tespit edildi. Polis, cep telefonundan ulaştığı Taylan’ı ifadaya çağırdı. Emniyet yetkilileri ise şu soruların yanıtını arıyor:

Sierra, 15 - 19 Ocak arası Amsterdam ve Münih’e gitti. Avrupa ’da dört gün boyunca ne yaptı?

Münih’ten sonra neden Amerika’ya değil de Türkiye’ye döndü?

Eşi Steven Sierra, Avrupa ge-zisinin planlı olduğunu söyledi. Haftada 3 gün 450 dolara resepsiyonist olarak çalışan birisi nasıl böyle bir Avrupa gezisi yapabildi?

Sierra 25 Ocak’ta İstanbul’dan ayrılmayı planlarken dönüşünü neden 3 gün erkene çekti?

14 yıllık evli ve 2 çocuk annesi Sierra, Beyoğlu’nda kaldığı evin sahibi Yiğit Yetmez’e neden kendini bekâr olarak tanıttı?

Fotoğraf tutkunu birisi neden bütün resimlerini iPad’le çekti?


  http://www.radikal.com.tr/111942911194292

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  habercilik midir bu?? - mry

  bu soruları sormak asıl olanı saptırmaktan başka ne anlama gelebilir??bu soruları sorunca ülkece vicdanımız mı temizlenir, ruhumuz mu hafifler??...bir kadının daha katlini örtmeye hizmet etmekten başka neye yarar bu ''soru''lar??...yazık..

  Komplocu teorilere detektiflige soyunmak - mlkr

  Bu tur sorulari kaldirmanin va mi baska iza tarzi? Serai Sierra normal bir turist kadin. Insallah yasiyordur ve korktugumuz olasi bir darb ve tutsaklik kurbani olmamistir ve bizde Turkiyede biraz daha fazla rezil olmayiz.