'Sigaram yok' diyen hamile kadın bıçaklandı

'Sigaram yok' diyen hamile kadın bıçaklandı
'Sigaram yok' diyen hamile kadın bıçaklandı
Sigara isteyen gence 'sigaram yok' diyen yanıtı veren hamile kadın karnından bıçaklandı.

RADİKAL - Beyoğlu'nda, 1,5 aylık hamile bir kadın , kendisinden sigara isteyen 20 yaşlarındaki gence "Sigaram yok" diye cevap verince, karnından bıçaklandı.

Olay, Sururi Mehmet Efendi Mahallesi, Tennure Sokak üzerinde saat 16.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, evine doğru yürümekte olan Z.Y.'nin yanına yaklaşan 20 yaşlarında bir genç sigara istedi. Kadın sigarasının olmadığını söyleyince, kimliği belirsiz kişi tarafından karnından bıçaklandı. 1,5 aylık hamile olduğu öğrenilen genç kadın acı içinde yere yığılırken, saldırgan koşarak olay yerinden uzaklaştı. 

Yaralı kadının yardımına mahalle sakinleri koştu. Olay, polise ve sağlık ekiplerine bildirildi. Kısa süre içinde olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı kadını ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı.

Olay sonrası mahalleye gelen çok sayıda sivil polis, saldırganı yakalamak için çevrede çalışma başlattı. (DHA)


  http://www.radikal.com.tr/128734212873421

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Yorum - user912068

  Öyle günler gelecek ki kadınlar tek başına Şam?a kadar gidebilecekler. Ne komünist saldırısı ne PKK saldırısı ne it kopuk saldırısı ne kadınların bıçaklanması, vurulması ne kadına şiddet, rezaletler ne bu kabadayılıklar, bunların hiçbiri olmayacak. Herkes kardeş olup herkes birbirini sevecek. Huzur ve güven içinde yaşayacaklar. Bu günler çok yakında. Yani 3 ? 5 seneye kadar her şey çok değişecek. İnşaAllah, gayrete devam. (A9 TV; 27 Aralık 2012) (Adnan Oktar)