Siirt'teki cinsel istismar zanlısı tutuklandı

Siirt'teki cinsel istismar zanlısı tutuklandı
Siirt'teki cinsel istismar zanlısı tutuklandı
Siirt'te iki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuksuz yargılanan Siirt Belediyesi Başkan eski Yardımcısı A.Ç, savcılığın itirazıyla tutuklandı.

SİİRT - Siirt'te Cumhuriyet Başsavcılığının itirazı üzerine Sulh Ceza Mahkemesince hakkında tutuklama kararı çıkarılan Siirt Belediye Başkan eski Yardımcısı A.Ç tutuklandı. 

Savcı 'tutuklayın' dedi, mahkeme 'gizlilik' kararı aldı

Cumhuriyet Başsavcılığının itirazı üzerine Sulh Ceza Mahkemesince hakkında tutuklama kararı çıkarılan Siirt Belediye Başkanı A.Ç, Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Kooperatif Mahallesindeki evinde gözaltına alındı.
"Cinsel istismar olayını devlet 6 aydır takip ediyordu"

Adliyeye sevk edilen A.Ç, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Siirt'te 2 kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınıp daha sonra serbest bırakılan Siirt Belediye Başkan Yardımcısı A.Ç hakkında Cumhuriyet Başsavcılığının itirazı üzerine Sulh Ceza Mahkemesince tutuklama kararı çıkarılmıştı.
Siirt Belediye Başkan Yardımcısı kız çocuklarla basıldı!

BDP tarafından ihraç edilen A.Ç, bütün görevlerinden istifa ettiğini açıklamıştı. (aa)


  http://www.radikal.com.tr/114192411419244

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  BU NE İŞTİR HAKİM BEY - m.rozbilen

  Önce serbest bırak,kamuoyundan tepki alınca, sonra tutukla.Bu ne iştir? Değişen ne oldu? Kamuoyu tepkisi hukuku belirliyorsa neden öteki davalar için de geçerli değil? Palalı da önce serbest sonra tepki gelince yakalama kararı çıktı.Benzer çok olay var.Kriteriniz ne? Bi anlasak...

  hayret - mehmet_

  ..gerçekten şaşırıyorum. 2 adet yorum var. ve kakikaten haklı yorumlar.. ama verilen oylara bakıyorum, begenmeyenler çogunlukta..nasıl bir uyutulmadır bu.. aman allahım.. bu sefer durum kritik galiba..

  hani o solcu yurtsever feminist kadınlar neredeydi? - gundi ghandi

  Güneydoğu'da yaşanan taciz olaylarında devlet görevlileri falan sözkonusuyken zanlı serbest bırakılınca solcu feminist yurrtsever kadınlar ayağa kalkar gösteriler yapardı. ama tacizci BDP'li olunca nedense ses çıkarmadılar? İşte bu ikiyüzlülük beni tiksindiriyor.

  dilini yutmak - gazetey

  Adam sübyancı. partinde yıllardık politika yapıyor. belediye başkan yardımcısı oluyor. çocuklara tecavüz ediyor. BDP nin haberi yok. devlet suçlu. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))