Şikayetinden vazgeçmeyen eski eşini bıçakladı

Şikayetinden vazgeçmeyen eski eşini bıçakladı
Şikayetinden vazgeçmeyen eski eşini bıçakladı
Eskişehir'de kendisini şikayet eden eski eşi telefonu açmayınca sinirlenen Tarık Aydın, eski eşini bıçaklarken, engel olmak isteyen başka bir kadını da yaraladı.

ESKİŞEHİR – Eskişehir’de Tarık Aydın (32), kendisi hakkında polis merkezine giderek şikayetçi olan boşandığı eski eşi, 2 çocuğunun annesi Deniz Yücel'i (28), şikayetini geri almayınca bıçakla yaraladı.

Olay, Kurtuluş Mahallesi’nde bebek eşyaları satan bir mağazada dün saat 17.00 sıralarında meydana geldi. Deniz Yücel, geçen yıl boşandığı Tarık Aydın'ın telefonla kendisini arayıp rahatsız etmesi üzerine polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Tarık Aydın ise Deniz Yücel'den şikayetinden vazgeçmesini istedi. Yücel tehditlere rağmen şikayetini çekmeyince Aydın, eski eşinin çalıştığı işyerine gitti.

Aydın, işyerinde tartışmada eski eşi Deniz Yücel'i karnından, kol ve bacaklarından bıçakla yaraladı, kendisine engel olmak isteyen işyeri çalışanlarından 24 yaşındaki Gamze K.'yı da yumruklayıp kaçtı. Bıçaklanan Deniz Yücel, kaldırıldığı Eskişehir Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Gamze K.'nın ise tedavisi aynı hastanenin acil servisinde yapılıp taburcu edildi.

Olay yerinden kaçan Tarık Aydın yarım saat sonra olayda kullandığı ekmek bıçağıyla birlikte Tepebaşı Polis Merkezi'ne giderek teslim oldu. Gözaltına alınan Tarık Aydın, eski eşini konuşmak için cep telefonundan aradığını ancak telefonunun açılmaması üzerine işyerine gittiğini ve burada çıkan tartışma sonrasında Yücel'i bıçakla yaraladığını söyledi. Aydın, sorgulamasının ardından adliyeye sevk edildi.


HAKAN TÜRKTAN / DHA


  ETİKETLER:

  Aydın

  ,

  İşyeri

  ,

  kol

  ,

  ekmek