'Siyah bebek skandalı'nda dansçı baba konuştu: Ben bakarım

'Siyah bebek skandalı'nda dansçı baba konuştu: Ben bakarım
'Siyah bebek skandalı'nda dansçı baba konuştu: Ben bakarım
Sosyeteyi karıştıran 'Türk çiftin siyah bebeği olayında' baba konuştu.

Radikal.com.tr - Takvim gazetesinden Mevlüt Yüksel'in haberine göre 'siyah bebek skandalı'nın kahramanı olan dansçı bebeğine sahip çıkmak istiyor. 

OLAY NASIL GELİŞTİ?

Geçen yaz Türkiye 'nin tanınmış iki ailesinin çocukları, Çırağan Sarayı'nda evlendi. Düğün arifesinde gelin ve damat "bekarlığa veda gecesi" düzenledi. Sarhoş olan gelin, siyahi bir dansçıyla birlikte oldu. Ertesi gün hiçbir şey hatırlamayan gelin, Çırağan'da dünyaevine girdi. Mutluluklarını bir bebekle taçlandıran çift, doğum için ABD 'ye gitti. Bebeğin doğacağı gün bütün aile Amerika'ya uçtu. Ancak siyahi bebeği gören damat ve yakınları ilk uçakla İstanbul 'a döndü. Damat boşanmak için avukatına talimat verdi.

NİJERYALI DANSÇI: İSTEMEZLERSE VERSİNLER

Doğan bebeğin babası olan Nijeryalı dansçı A.Y. o gece yaşananları şöyle anlattı:
"Boğaz'daki o eve şov sergilemek için gittik. Bekarlığa veda partisi olduğunu orada öğrendik. Alkol su gibi akıyordu. Kadınlar müzikle kendilerinden geçmişti. Herkes delice eğlenirken gelin adayı elimden tutarak boş bir odaya götürdü. Birden öpmeye başladı. Birileri görecek ve işimden olacağım korkusuyla panikledim. Ancak o ısrar edince ben de dayanamadım. Çok sarhoştu. Her şey birkaç dakika içinde olup bitti. Gecenin sonunda elime 500 dolar sıkıştırdı. Bir daha kendisini hiç görmedim. Olayı bilen arkadaşlarım gazeteyi görünce beni aradı. Şoke oldum. Bebeğimin olduğunu böyle öğrendim. Çocuğumu istemezlerse, ben sahip çıkarım."
Tam 3 yıldan beri Türkiye'de yaşayan Nijeryalı baba A.Y., başına gelenler için "Kader" dedi. Siyahi baba, "Kimseye konuşmam. Yeter ki çocuk sahipsiz kalmasın" diye konuştu.