'Siyah bebek skandalı'nda dansçı baba konuştu: Ben bakarım

'Siyah bebek skandalı'nda dansçı baba konuştu: Ben bakarım
'Siyah bebek skandalı'nda dansçı baba konuştu: Ben bakarım
Sosyeteyi karıştıran 'Türk çiftin siyah bebeği olayında' baba konuştu.

Radikal.com.tr - Takvim gazetesinden Mevlüt Yüksel'in haberine göre 'siyah bebek skandalı'nın kahramanı olan dansçı bebeğine sahip çıkmak istiyor. 

OLAY NASIL GELİŞTİ?

Geçen yaz Türkiye 'nin tanınmış iki ailesinin çocukları, Çırağan Sarayı'nda evlendi. Düğün arifesinde gelin ve damat "bekarlığa veda gecesi" düzenledi. Sarhoş olan gelin, siyahi bir dansçıyla birlikte oldu. Ertesi gün hiçbir şey hatırlamayan gelin, Çırağan'da dünyaevine girdi. Mutluluklarını bir bebekle taçlandıran çift, doğum için ABD 'ye gitti. Bebeğin doğacağı gün bütün aile Amerika'ya uçtu. Ancak siyahi bebeği gören damat ve yakınları ilk uçakla İstanbul 'a döndü. Damat boşanmak için avukatına talimat verdi.

NİJERYALI DANSÇI: İSTEMEZLERSE VERSİNLER

Doğan bebeğin babası olan Nijeryalı dansçı A.Y. o gece yaşananları şöyle anlattı:
"Boğaz'daki o eve şov sergilemek için gittik. Bekarlığa veda partisi olduğunu orada öğrendik. Alkol su gibi akıyordu. Kadınlar müzikle kendilerinden geçmişti. Herkes delice eğlenirken gelin adayı elimden tutarak boş bir odaya götürdü. Birden öpmeye başladı. Birileri görecek ve işimden olacağım korkusuyla panikledim. Ancak o ısrar edince ben de dayanamadım. Çok sarhoştu. Her şey birkaç dakika içinde olup bitti. Gecenin sonunda elime 500 dolar sıkıştırdı. Bir daha kendisini hiç görmedim. Olayı bilen arkadaşlarım gazeteyi görünce beni aradı. Şoke oldum. Bebeğimin olduğunu böyle öğrendim. Çocuğumu istemezlerse, ben sahip çıkarım."
Tam 3 yıldan beri Türkiye'de yaşayan Nijeryalı baba A.Y., başına gelenler için "Kader" dedi. Siyahi baba, "Kimseye konuşmam. Yeter ki çocuk sahipsiz kalmasın" diye konuştu.


  http://www.radikal.com.tr/1133985113398514

  YORUMLAR
  (14 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  sosyetede olmadığım için şok olmadım - emrahcevik

  neyse ki sosyetede olmadığım için haber beni şok etmedi. biz fakirlerin bunu anlaması için sınıf atlamamız lazım. bu arada hem anne hem baba -her ikisi için de- hem de çocuk için kabullenmesi çok zor bir durum. çocuk türkiye'de büyürse toplumsal baskı nedeniyle işi bir kat daha zor olacaktır. allah kimsenin başına vermesin. ama türkiye bağlamından kopabilirlerse sorun olmaz.

  HANGI BATIDA VAR - 14Bernard

  Ben yabanci ile evliyim.Bizden daha mutaasiblar.Kayinvalidemi daha pantolonlu,kulaginda delik kupeli,kisa sacli gormedim.Cunku bir kadin asla bunlari yapmaz.Bekarliga veda gecesi diye bir gece de gormedim.Dejenere olmus kisiler yapar.Daha cok ABD,Irlanda,Ingiltere de var orada da kizlar sokakta gezer alkis alir.Erkeklerde bir bar da toplanir.Bizim ulkede disardan en dejenere isi modernlik adina aliyor onuda yuzune gozune bulastiriyor.Bunun zengin ve fakir likle alakasi yok.Cehalet para ve diploma degil.Beyin.Dogan bebegin ne sucu var.Allah islah etsin.ISTE ALKOL=ISTE BEBEK.Ona gore hizaya gelin.

  ÇÖZÜM? - prvszacmi

  Bakıyorum da yorumcular olaya öncelikle kendilerini aldatılan koca yerine koyarak, ya da gelenelsel ahlak yargılarıyla yorum yapıyorlar. Kimse bu akıl dışı dünyaya gelmek zorunda kalan ve asıl mağdur olan, bir insan yavrusu olan, çocuk (bebek) gözüyle bak(a)mıyor... Bir kişi hariç. O da "gerekirse çocuğu sahiplenirim" deme erdemine sahip olan dansçı BABA!

  Çocuk Bej yüz Dolar :) - Batılı

  Arkadaşları Eminönü'nde Bej milyona Saat satarken, Kendisi Bej yüz Dolara çocuk yapıyor :) Bir de Çakallar aklı sıra Amerika!da doğurup çocuğa Amerikan vatandaşlığı almaya çalışmışlar, ama çocuk gelinin elinde patlamış :) Ama Türkiye'ye gelip bej milyona saat satacağına Amerika da kalsın. Nasılsa Siyahi yabancılık da çekmez :) Siyahi Abimiz de oğlumu verebilirler derken her halde bu vatandaşlıktan kendine pay çıkarmaya çalışmış :)

  Elin şesinden bize ne? - Su Cemre Sim

  Reyhanlı'daki katliamı unutturmak için iyi haber.Bizim insanımız en çok bu haberi okumuş .Ülke Yugoslavya gibi kanlı bir iç ve dış savaşa kayarken,toplum mühendisleri çatır çatır işini görüyor.

  ya alt sınıfta birileri becerseydi bu işi ?. - lostmountain

  adları, yedi sülalesi deşifre edilirdi.'cemiyet'in gücü ahlakın bacaklarından uzundur, geçer.(geline dahi ... ne partiymiş be arkadaş)

  Amerikada Dogum - iekanat

  Fark ettiniz mi? Ulkenin zenginleri cocuklarinin Turkiye vatandasi olmasiyla yetinemiyor. Sagcisi, ulusalcisi, cemaatcisi - solcusunu bilmiyorum ama o da vardir bi yerde - hepsi Amerika'da doguruyor. Cocuk amerikan vatandasi olsun. Ufaklik icin de Allah anali babali buyutsun diyorum.