Siyah bebek skandalında son perde: Anneye 'bebeği bırak' baskısı

Siyah bebek skandalında son perde: Anneye 'bebeği bırak' baskısı
Siyah bebek skandalında son perde: Anneye 'bebeği bırak' baskısı
Siyahi bebek skandalında yeni bir dram ortaya çıktı. Aileye yakın ünlü bir iş kadını annenin ailesinin 'bebeği bırak gel' dediğini söyledi.

Radikal.com.tr - Sosyetede siyahi bebek skandalında  yeni iddia : Anne M.D. kına gecesi yapsa başı yanmazdı!
Takvim gazetesinin haberine göre geçen yaz lüks bir otelde evlenen Türkiye 'nin en ünlü iki ailesinin çocukları, bekarlığa veda partisi düzenlemiş, partide alkolün dozunu kaçıran güzel gelin Nijeryalı dansçıdan hamile kalmıştı. Çocuk doğduktan sonra ailelerin arası bozulmuş, çift ayrılmıştı. Gelinin ve ailesinin yakın dostu olan sosyetenin tanınmış bir işkadını da konuyla ilgili açıklamalar yaptı. Siyahi bebeğin annesinin "M.D." olduğunu söyleyen ailenin yakın dostu işkadını skandalla ilgili olarak şunları anlattı: 

"Yazılanlar az bile. Çünkü fazlası var. M.D.'yi kızım gibi severim. Elimde büyüdü sayılır. Oğlumla aynı liseye gittiler. Ailelerimiz çok eskiden beri görüşür. M.D. herkesin sevdiği ve takdir ettiği bir kız. Çok tanınmış bir ailenin biricik evladı. Nasıl böyle bir hata yaptı anlayamadım. Hepimiz çok üzüldük. M.D. geri gelemiyor. Yanında yeğeni kalıyor. Ailesi bebeği bırakıp gelmesini istiyor ama M.D. bebeği bırakmak istemiyor. Her gün ağladığını biliyorum. Ne yapacağını şaşırmış durumda. Bir tarafta bebeği, diğer tarafta ise aile ve kamuoyu baskısı... M.D. çıldıracak gibi... Hayatı altüst oldu. Kendisine bir zarar vermesinden korkuyorum. "
M.D.'nin yaşadıklarından herkesin ders çıkarmasını isteyen sosyetik işkadını, bekarlığa veda partisinin kaldırılması gerektiğini söyledi. Ünlü işkadını, "Bizim güzel adetlerimiz var. Veda partisi de neymiş? Kına gecesi yapılsaydı, başı yanmazdı" dedi.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  hamile

  ,

  Çocuk

  ,

  Aile

  ,

  Kız

  ,

  Lüks

  ,

  Ünlü

  ,

  İddia

  ,

  takvim

  ,

  ders

  ,

  Kamuoyu

  http://www.radikal.com.tr/1135553113555319

  YORUMLAR
  (19 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Damat Neredeydi? - kadal

  Ilk olarak insanin aklina "peki bekarliga veda gecesinde damat neredeydi yoksa o da baska bir yerde baska birisiyle birlikte bir film mi ceviriyordu?" sorusu geliyor. Ikincisi, hangi akli basinda bir damat adayi mustakbel karisini dugun arifesinde bir suru bekar erkekle bas-basa birakir? Ucuncusu, Amerikalarda (veya Avrupada) okumus bir zengin kizi alkolun cinsi ve shehebi arzulari korukleyecegini bilmiyor muydu? Bu konuda aydinlanmasi gereken cok soru isaretleri var, kimin elinin kimin cebinde oldugu belli olmayan ayni Arap sacina donmush bir vakiaa veya vukuatla karsi karsiyayiz. Allah kimsenin basina boyle yuz kizartici bir is getirmesin.

  Haber değeri - Argun-

  Yaptığınız bu kamuyu ilgilendirmeyen, sadece merakı tatmin etmeye yönelik, kamu yararına katkısı sıfır olan ve alt metinle konvansiyonel bakış açısını empoze etmek isteyen, düşünen beyinleri köreltecek türdeki haber yüzünden ben sizin adınıza utandım.

  Bebek beyaz olsaydi! - futbol

  Ya bebek beyaz olsaydi ve gelinin o gece yaptigi müstakbel kocasini bir gün kala aldatma eylemi ortaya cikmasaydi,o zaman ne yapacaktiniz?Gelinin karakterini sorgulamak yerine yok efendim bekarliga veda gecesi neymis kina gecesi varken falan da falan...Size bir hikaye anlatayim;kari koca sohbet ederlerken kadin kocasina ben seni aldatsam ruhun bile duymaz ve hatta uckurumu da sana actiririm der ve bahse girerler,kadin bir gün hamur yogururken aniden kocasina dönüp;bey su uckurumu aciver tuvaletim geldi der.kocasida acar ve kadin kendisini bekleyen dostuna gider.Demem su ki insanin hamuru bozuksa icki de bekarliga veda gecesi yada baska bir sey,her sey bahane.

  FILM - namikral

  cok amerikan filmi izlemis olmali, zenciyi gorunce atlamis ustune son bikez demek

  Riya - firat1729

  Bu ne riyadır ben anlamadım. Hem resimi buğulandır, ailenin adını sakla hem de her türlü aile mahremini ortaya dök. Bir de kullandığınız dil "sosyetik iş kadını"! Haber kaynağınız hakkında nasıl bir sonuç çıkarmamızı istiyorsanız artık... Ya cidden sizin hayatınızda Hürrem'i kimin oynayacağından, bilmemkimin selülitlerinden, topçuların manken sevgililerinden ve sosyetenin evlilik dışı çocuklarından başka dert yok mu? Öyleyse inanın çok şanslısınız.

  ACEMİ - zekiersoy

  yakalandın sen.Diğerleri gibi beceremedin saklanmayı.acemisin sen.toplum senin gibileri linç etmeyi sever.sadece sen şeviştin zenciyle,sen bekarlığa veda partisi yaptın.sen fantazisini kurdun.Çevrendeki hiç kimse bunu yapmadı.!!!Usta olacaksın buişlerde.Yetim hakkı yiyip cami yapımına bağışta bulunacaksın.Uyuşturucu sattırıp beritaraftan mücadele derneklerine bağışta bulunacaksın.Zamparalık yapıp umre ve hac farizanı yerine getireceksin.Vesair acemisin sen.Belkide içinde bulunduğun zümrenin en safı en temizisin.Ama beceremmedin onlar gibi günahkar olup sahtekarlıkla bunu gizlemeyi.Bana göre en temizisin sen.En acemisi.En masumu.En zavallısı.Bebek siyah diye yaygara kopuyor.Yoksa senin eksik kalan sahtekar vasfını tamamlardı çevrendeki işgüzarlar.Türkiye de eşini ve sevgilisini hiç aldatmaz basın mensupları, politikacılar, din adamları...Herkes Ayşe teyzenin cırt yapmayan çamaşır suyunun beyazları yıkadığı gibi temizdir.O yüzden sençok kirlisin, namussuzsun.Tu kakasın.Biz mükemmeliz.Her pisliği örtmek için lambadan cin çıkarır, yedi düvele salarız.Gazeteler fotoğraflarınızı buzlayarak yayınlıyor.Ama nice sahtekarlaren fiyakalı halleriyle manşetlerde.Onlar profesyonel.Senin yerinde olsam o bebeğe adam gibi sahip çıkardım.Ne olursa olsun.Vicdanın sana gerekli cezayı çoktan vermiştir.Ondan Amerika değil marsa gitsen bile kaçamazsın.Ama bebeğini bırakma:BEBEKLER ANNELERİN BİR TANESİDİR.DELİKANLI OL VİCDANIN DA YÜZ GRAM MERHAMET VARSA .DÜNYANIN EN GÜZEL YANLIŞINA SAHİP ÇIK

  bebek - karel poborsky

  o bebek bu ülkede yaşamamalı. hayatı mahvolur. bence babaya iade etsinler. yada gelinimiz de babayla berber amerikaya gitsin çocuğu orda büyütsün. eğer türkiyede kalacaksa bebeği isteme hakkı da yok bence..