Şöhret uğurlu gelmedi

Show TV'de geçen yayın döneminde izlenme rekorları kıran 'Gelinim Olur musun?' adlı yarışma programının ünlü 'Kaynana Semra'sı Semra Yücel'in birlikte yarışmaya katıldığı oğlu 24 yaşındaki Ata Türk, dün Adana'da otel odasında ölü bulundu.

ADANA - Show TV'de geçen yayın döneminde izlenme rekorları kıran 'Gelinim Olur musun?' adlı yarışma programının ünlü 'Kaynana Semra'sı Semra Yücel'in birlikte yarışmaya katıldığı oğlu 24 yaşındaki Ata Türk, dün Adana'da otel odasında ölü bulundu. Alkol komasından şüpheleniliyor.
Adana Adres Bar'da çalışmak için anlaşma yapan arabesk şarkıcısı Cansever'le arkadaş olan Ata, önceki gün onunla birlikte Adana'ya geldi. Akşam önce bir restoranda, ardından da barda arkadaşları ile buluşup alkol aldığı belirtilen Ata ve Cansever, gecenin ilerleyen saatlerinde kalacakları İnönü Caddesi'ndeki Doruk Otel'e gitti.
Odalarına çekilen iki arkadaştan Cansever, dün öğleden sonra Ata'yı telefonla odasından aradı, ancak yanıt alamadı. Otel görevlileri kapıyı açtıklarında Ata'nın cesediyle karşılaştı.
Cansever, otelden çıkarken gazetecilere şu açıklamayı yaptı: "Moral bulmak ve gezip dolaşmak için Adana'ya gelmişti. Dün (cumartesi) akşam sahneye çıktığım yerde içkiyi biraz fazla kaçırmış. Başka bir şey almışsa bilmiyorum."
Vücudunda herhangi bir darp izine rastlanmayan Ata'nın alkol komasından öldüğü sanılıyor.
Milyonlar onları izliyordu
Kamuoyu Ata Türk'ü, 'Gelinim Olur musun' programıyla tanıdı. Ata'nın yarışmacılardan Sinem Umaş'a yakınlaşması ve bu duruma aynı yarışmada yer alan 'kaynana adayı' Semra Yücel'in karşı çıkması üçünü de kamuoyu gündemine taşıdı. Yarışma boyunca Semra Hanım'la Sinem arasında söz düelloları yaşandı. Reyting rekorları kıran yarışmada başka bir çift birinci oldu, ancak Semra Yücel, oğlu Ata Türk ve Sinem Umaş hep gündemde kaldı. Yarışmada ayrıca Semra Yücel'in boşandığı eşi Hamit Türk de gündeme geldi. 'Gelinim Olur musun' programının sona ermesinden sonra Sinem kaset çıkarırken, Semra hanım da şarkıcı Fatih Ürek ve dansöz Tanyeli ile turneye çıktı, ardından da bir magazin programında 'yorumculuk' yaptı.


    http://www.radikal.com.tr/7577927577920

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.