'Solcu genci hipnozla Müslüman yaptım, uyanınca normale döndü'

'Solcu genci hipnozla Müslüman yaptım, uyanınca normale döndü'
'Solcu genci hipnozla Müslüman yaptım, uyanınca normale döndü'
Esra Elönü'nün programına katılan Abdurrahman Dilipak, eski Milli Eğitim Müdürü'nün oğlunu hipnoz ettiğini söyledi

Radikal.com.tr - Ülke TV'de bir programa katılan Yeni Akit Yazarı Abdurrahman Dilipak eski bir Milli Eğitim Müdürü'nün oğlunu hipnoz ile Müslüman yaptığını iddia etti.
Kur'an-ı Kerim dışında İncil ve Tevrat'ı da okuduğunu dile getiren Dilipak, özellikle annesi öldükten sonra ahiret hayatına merak saldığını ve bunun sonucunda bazı yöntemler geliştirdiğini belirtti. Kendi kendini hipnotize etme, karşısındakini hipnotize etme gibi teknikleri uyguladığını söyleyen yazar , eski bir Milli Eğitim Müdürü'nün oğlunu hipnoz ettiğini ifade etti. "Solcu ve İslam'a pek ilgili olmayan" olarak tanımladığı gençle ilişkisini sürdürmek ve ona İslam'ı öğretmek için önce gitar dersleri aldığını belirten Dilipak bir konuşma esnasında genci hipnoz ettiğini anlattı. Dilipak, uyuduğunda Kur'an okuyan ve Müslüman olan gencin uyandığında tekrar eski haline döndüğünü iddia etti.


  http://www.radikal.com.tr/1149112114911221

  YORUMLAR
  (21 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  türk solu ile uğraşcağına aselsan mühendilerini diline alda - demlicay2011

  vatana bir katkın olur. sanane milletin inancından. avrupa ve kora malını nasıl kullanıyorsun sen bize bunu anlat. cebin samsung mu araban opelmi telefonun simensmi tv sony mi süpürgen philism mi? evinde bunlar yok mu. daha solcularla uğraşma devam et sen. neden üretemiyoruz neden ürettirmiyorlar diye sordun mu kendine. bak bir etrafına sokakta caddede ne görüyorsun. iyiki üretmiyorsun yoksa eyfelinde biz yaptık dersin zannedersem sonrada özelleştirirsin. tabi özelleştirme yemecenin önüne geçmedir değil mi? allaha şükürki bunlar asla olmayacak. solcularla uğraşmaya devam et. onlarda sende avrupaya muhtaçsın. ne güzel.

  bak kadeşim sen iyi bir müslüman olabilirsin - demlicay2011

  fakat türkiyenin de herkezinde senin gibi olacak diye bir kadidesi yok. kafirlere ölüm desturunuzu değiştirin artık. içinizdeki amaçlarla uygulamalarınız artık gün yüzüne çıkmaya başlıyor. cumhuriyet düşmanlığı ile bir yere varamasınız. sonuçta avrupoa muhtacısınız sizde. üretmeden insanları kendi fikirlerinizle uyutamassınız. arabanı cebini tvni hoporlörünü klimanı yabancılar üretiyor sen yiyorsun. bu adalet değil. senin tersanenede avm de insanlar ölüyor bundan bahdsetmiyorsun. sen uzaydamı yaşıyorsun. yoksa bu konulara henüz gelmedinmi? müfredat uzun mu? kimi kandırmaya çalışıyrosun bu çağda. sana yolunda başarılar dürüstlükler dilerim. ayrıca yabancının malı tatlı ve kaliteli değil mi hani şu ahlaksız terbiyesiz alman fransız italyan ingiliz malları.

  Uyku vakti değil,uyanın artık... - mlylmz

  Dilerim siz de bir gün uyanırsınız bu hipnoz halinden!

  Solculuk ve Dindarlık Üzerine - İbrahim KÜRELİ

  Hem Müslüman hem de solcu olmak pekâlâ mümkün. Ancak Türkiye solcuları işin başından beri din karşıtı, din afyondur çizgisinde ve kaymak tabakası itibarıyla tamamıyla ateist dairede buluştukları için Müslümanlık ve Solculuk birbirinin zıddı kavramlar olarak algılana geldi ve hiç şüphesiz bu algıyı Türk Solu yarattı.

  Neden Hipnozla - Selimserincan

  Normal hayatta adamın aklı başındayken pek etkili olamıyorsun demek ki.Zaten aklı başında ,mantıklı,çağdaş bir insan arkanızdan gelir mi?

  bu adamın dili pak değil. - sktk60

  ne kadar ayıp birşey solcu genci hipnozla müslüman ettim uyanınca dinsiz oldu ne kadar ucuz laflar birde bunlar islami yazar diye lanse ediliyor dinci partilerin önde gelenleride bu adama saygı duyuyorlar bana göre boş bir adam kalb hayatıyla hiç ilgisi yok demek bu tip müslüman geçinenler büyüyle üfürükle hipnozla insanları kendilerine bağlıyorlar ama allah'a bağlıyamıyorlar çünkü yolu bilmiyorlar bunlar kitap okurlar ama birşey anlamazlar okudukları bunlara yüktür islamiyeti bu zihniyet esir almıştır birde annem ölünce ahiret hayatıyla ilgileniyorum diyor ahiret hayatını en güzel anlatan ölümü devamlı hatırlamaktır herşey yalan ölüm gerçektir siyaset islamcısından hiçbirşey olmaz olsaydı eski allah dostları siyasetle uğraşırlardı allahı aramakla değil.

  kel - ilaç - E.S

  Önce kendinizi müslüman yapmaya çalışsaydınız daha isabetli olurdu sayın hipnotizmacı.