Soma Holding'in Maslak gökdeleni: en ucuz daire 1 milyon 350 bin dolar

Soma Holding'in Maslak gökdeleni: en ucuz daire 1 milyon 350 bin dolar
Soma Holding'in Maslak gökdeleni: en ucuz daire 1 milyon 350 bin dolar
Yüzlerce işçinin öldüğü madeni işleten Soma Holding'in Maslak'ta inşaat halindeki 56 katlı gökdeleninde en ucuz daire 1 milyon 350 bin dolardan satışta.
Haber: ELİF İNCE - elif.ince@radikal.com.tr / Arşivi

Radikal.com.tr - Yüzlerce işçinin öldüğü madeni işleten Soma Holding’in Maslak’ta inşaatı devam eden 56 katlı gökdeleninde en ucuz daire 1 milyon 350 bin dolardan satılıyor. Emlak sitelerine göre gökdelendeki daire fiyatları 3 milyon 880 bin dolara kadar çıkıyor.

Soma Grubu'nun gayrimenkul şirketi Tilaga AŞ tarafından geliştirilen ve ana yükleniciliğini Soma İnşaat’ın yaptığı “Spine Tower” (Omurga Kule) adlı gökdelende hem rezidans hem de ofisler bulunuyor.

İnternet sitesinde, gökdelenin “uçsuz bucaksız” bir manzaraya sahip olduğu ve “Boğaz'ın tüm kıvrımlarını, Belgrad Ormanı'nın koyu yeşilini ve Levent'ten Pera'ya yenilenen şehri 360 derece gördüğü” belirtiliyor.

En sağlam betonu kullanmışlar!
12 asansör bulunan binanın reklamlarında, Bahreyn'deki Burj Al Arab gibi dünyanın en yüksek yapılarında kullanılan 'Yüksek Dayanımlı C80 Beton'un Türkiye 'de ilk kez bu binada kullanıldığı bilgisi de yer alıyor.

 

Çalışma Bakanlığı: O madende eksik tespit edilmedi

Başbakan Erdoğan'a Soma'da protesto

Soma Holding'in Levent ofisinde protesto

Soma'nın sicili kabarık


  http://www.radikal.com.tr/119210811921083

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  kedışero - UNDECLARED50

  milliiradelerinin sözünü ettiği ‘fıtrat’ bu mu?

  Değerli Radikal, - nitemtran

  bu haberi yaparken neyi amaçlamış acaba? Zira anafikri: Bu kadar adamın öldüğü ocağın sahibi holding çok para kazanıp gökdelen yapmış ve üstelik o gökdelen de en iyi en pahalı betonu hem de TC'de ilk kez kullanmış. Yani demek istiyor ki madene yapılan emniyet yatırımını kıstı da ondan tüm bu paralar. Belki haklısınız ama keşke kazanın sebebi belli olduktan sonra yapsaydınız bu haberi. Yoksa tam da bu puslu ortama uygun, belki binaya ve şirkete saldırırlar da iyi olur maksadıylamı yaptınız?

  Kömür karası ve ölümlerin üzerinde yükselen yandaş gökdelenleri - dilek13

  Sadece hain pusularda değil, kömür ocaklarında daha fazla kazanma, daha fazla sömürme aşkıyla ecelsiz öldürüldük ey halkım tanı bunları. Hukuk susturuldu. insanlık susturuldu. diktatörlükler kudururken göz göre göre öldürüldük ey halkım, tanı bunları