Soruşturma dosyası savcıdan alındı

Emniyet ve yargı arasında krize yol açan yeni rüşvet ve yolsuzluk dosyasının TMK savcısı Muammer Aktaş'tan alındığı belirtildi. Yeni savcının kim olacağı merakla bekleniyor.

 

  İstanbul Cumhuriyet Baş savcı Vekili Oktay Erdoğan'ın tartışma konusu olan 2'inci dalga soruşturma dosyasını savcı Muammer Aktaş'tan aldığı belirtildi.

 

2. soruşturmada büyük kriz: Operasyon yapacak polis kalmadı

 

 

Yeni operasyonun ihaleleri

 


  http://www.radikal.com.tr/1168135116813510

  YORUMLAR
  (10 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Site - akropol

  Gercekten sitenizin eski hali daha iyive gazeteye daha yakindi.

  acemi dedik ya - 17aralik

  polis teşkilatında daha önce hiç bulunmamış, meslek icraa etmemiş biri nasıl olurda istanbul gibi büyük bir şehrimizde görev yapar? Acemi işte savcı polis gönder diyor göndermiyor!! acemi dedi ya !

  MÜDAHALEYE DEVAM - birizmirli

  Beyler bu telaş bu görevden almaların ne anlama geldiğini artık dünya alem biliyor, direk yargılamayı etkilemeye yönelik ve suç olan bu yapılanların bir gün hesabının verileceğini ummak istiyorum.

  sorusturma dosyasi savcidan alindi... - miskin2

  bakin her sey yavas yavas rayina oturuyor ,ergenekon balyoz 28 subat davalarinda böyle yöntemler uygulandimi acaba?umut fakirin ekmegi ye memet ye.

  STK'LAR,ÜNİVERSİTELER? - ETHİCAL

  TOBB gibi STK'lar,Üniversite'ler nerede?Kulaklarının üstüne mi yatıyorlar?Alışmışlar hükümetin kulaklarını çekmesine herhalde.STK'lar ve üniversiteler ayşğa kalk!Bu ülke hepimizin.

  ... - hasbhasb

  Bu hükümetin ne içerde, ne de dışarıda artık hiç bir meşruluğu kalmadı. Göz göre göre yaptıkları hırsızlıkların üzerini örtmek için mesai harcıyorlar. Daha fazla batmadan derhal istifa etmeleri lazım.

  Geçti borun pazarı... - citizen

  Ne yaparsanız yapın.., soruşturmanın açılmasını ya da sürdürülmesini nasıl engellemeye çalışırsanız çalışın... O damga alnınızın tam ortasına yapıştı bir kere... Şimdi ne yapsanız boş... Şimdi diyelim ki bu engellemeleriniz sonuç verdi ve bir şekilde manşet-manşet bakın biz tertemiziz., hepsi falanca güçlerin tezgahıymış, işte ortaya çıktı...biz size dememiş miydik diye düğün-bayram yapsanız...Gerçekten ve milletin büyük çoğunluğunun gözünde AKlanacağınızı zannediyor musunuz...