Spor Genel Müdürü'ne 'Sen padişah mısın?' diyen kaymakam tayin edildi

Spor Genel Müdürü'ne 'Sen padişah mısın?' diyen kaymakam tayin edildi
Spor Genel Müdürü'ne 'Sen padişah mısın?' diyen kaymakam tayin edildi
Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Vekiline telefonlarına çıkmadığı gerekçesiyle kendi kişisel web sitesi ve Twitter üzerinden "Sen padişah mısın?" diyerek tepki gösteren Hamamözü Kaymakamı Kadir Güntepe, Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesine atandı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Vekili Ömer Altunsoy’un telefonlarına çıkmadığı gerekçesiyle kendi kişisel web sitesi ve Twitter üzerinden "Sen padişah mısın?" diyerek tepki gösteren Amasya’nın Hamamözü Kaymakamı Kadir Güntepe, Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesine atandı.
Kaymakam Güntepe, 3 yıldır görev yaptığı Hamamözü’nde öğrenciler yararına örnek meyve bahçesi, su sayacı timi, veli karnesi gibi çok sayıda projeyle adından söz ettirip, üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerin motivasyonunun artması için de üniversite sınavlarına girip kendisinden yüksek puan alan öğrenciyi ödüllendirmesiyle ilçe halkı tarafından takdir toplamıştı.

Kaymakamı'ndan Spor Genel Müdür Vekili'ne: Padişah mısın?

Kaymakam Güntepe, İlçede yapılmasını planladığı spor tesisi hakkında görüşmek istediği ve 3 hafta boyunca ulaşamadığı Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Vekili Ömer Altunsoy’a 2.5 ay önce kendi kişisel web sitesinden ve Twitterhesabından "Sen padişah mısın?" diyerek tepkide bulunmuştu.

DHA