Spreyli taksici aranıyor

Kadıköy'de, müşteri olarak bindiği taksi sürücüsünün spreyli saldırısına uğrayan genç kız, kendisini araçtan atarak kurtuldu.

İSTANBUL - Kadıköy'de, müşteri olarak bindiği taksi sürücüsünün spreyli saldırısına uğrayan genç kız, kendisini araçtan atarak kurtuldu. Polis, genç kızı soymak için saldırdığı tahmin edilen taksi sürücüsünün yakalanması için yoğun önlem aldı.
Koşuyolu'ndan Göztepe'deki evine gitmek için önceki akşam saatlerinde taksiye binen 24 yaşındaki Demet Sunar, para çekmek için sürücüden Koşuyolu'ndaki bir banka şubesinin önünde durmasını istedi. Bankamatikten para çeken Sunar, tekrar taksiye bindi. Bu sırada, kimliği belirlenemeyen taksi sürücüsü, Sunar'a sprey sıktı. Bayıltıcı olduğu belirtilen spreyin etkilediği Sunar, yarı baygın halde kapıyı açarak kendisini taksiden attı. Yola düşen Sunar, hafif yaralanırken, saldırgan sürücü plakası alınamayan taksiyle hızla uzaklaştı.
Korsan taksici olabilir
Çevredeki vatandaşların yardımına koştuğu Sunar, kendine geldikten sonra durumu 'Asmalı Konak' ve 'Mahallenin Muhtarları' dizilerinde de rol alan ablası Goncagül Sunar'a bildirdi. Ablası tarafından Acıbadem Hastanesi'ne kaldırılan Sunar, ilk müdahalesinin ardından polise ifade vererek taksi şoföründen şikâyetçi oldu. Genç kızın ve tanıkların ifadesine başvuran polis, korsan çalıştığı ihtimali üzerinde durulan saldırgan taksi sürücüsünü yakalamak için yoğun çalışma başlattı.