SSK'dan nasıl randevu alınır?

SSK'dan nasıl randevu alınır?
SSK'dan nasıl randevu alınır?
Değiştirilen sistemle birlikte artık tek bir veri merkezi üzerinden online şekilde randevu almanız mümkün. Randevunuzu Türkiye'nin her yerinden istediğiniz hastane için online olarak alabilirsiniz. Alo 182'yi arayarak randevu alınabileceği gibi hastaneye giderek de randevu alabiliyorsunuz.

Daha önceden sisteme kayıt yaptırdıysanız sisteme giriş yaptığınız andan itibaren hemen T.C kimlik numarasını ve parola kısmını doldurarak giriş butonuna basıp  SSK randevu sistemine giriş yaptıktan sonra randevu alınıyor. Sisteme hiç bir şekilde daha önceden kayıt olmadıysanız, yeni üye butonuna tıklayarak gerekli bilgileri doldurup şifre belirlemeniz gerekiyor. Daha sonra randevu modülünden istediğiniz hastanenin poliklinik ve doktorunuzu seçerek işleminizi tamamlıyorsunuz.

ALO 182 HATTINDAN NASIL RANDEVU ALINIR?

Sabit veya cep telefonunuzdan 182’i çevirerek çağrı için karşınıza çıkan operatöre, hastaneden randevu alacağınız kişinin T.C kimlik numarasınız veriyorsunuz. Hekim tercihiniz operatöre bildirdikten sonra operatör sizi yönlendirerek uygun tarih ve saatte randevu veriyor. Ayrıca randevu almak için herhangi bir ücret alınmıyor. SSK gibi güvenceniz varsa hastaneden alacağınız sağlık hizmetiniz de güvenceniz tarafından karşılanıyor.

Randevularınızı linkten sorgulayabilirsiniz. https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ 


  ETİKETLER:

  Tarih

  ,

  SSK

  ,

  MHRS

  ,

  kayıt