Sultanbeyli'de çıkan çatışmada polis müdürü şehit oldu

Sultanbeyli'de çıkan çatışmada polis müdürü şehit oldu
Sultanbeyli'de çıkan çatışmada polis müdürü şehit oldu

Bir anda kurşun yağmurunun içinde kendini bulan polisler siper alarak ateşin açıldığı yeri tespit etmeye çalıştılar.

Sultanbeyli'de bombalı saldırının düzenlendiği bölgede yaşanan çatışmada bir polis müdürü şehit oldu.

Sultanbeyli'de bombalı saldırının düzenlendiği bölgede yaşanan çatışmada İstanbul Emniyet Müdürlüğü Bomba İmha ve İnceleme Şube Müdürü Beyazıt Çeken şehit oldu. Karakolda inceleme yapan polislere ateş açan 2 saldırganın ölü olarak ele geçirildiği açıklanmıştı.

SABAH SAATLERİNE ATEŞ AÇILDI

Saldırının gerçekleştiği Fatih Polis Merkezi çevresinde olay yeri inceleme ekipleri olayın ardından çalışma başlattı. Saatler sabah 07:00′ı gösterdiğinde ise kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce ateş açıldı. Saldırıda bir vatandaş kolundan yaralandı. Polisin açılan ateşe anında karşılık vermesiyle uzun süren çalışma yaşandı. Saat 08.45 sıralarında saldırıyı gerçekleştirdiği belirtilen iki kişi öldürüldü. Çatışmada bir polisin de şehit olduğu belirtiliyor.  

İstanbul Valisi Vasip Şahin, Sultanbeyli'de sabah saatlerinde meydana gelen çatışmada Bomba İnceleme ve İmha Şube Müdürü Beyazıt Çeken'in şehit olmasıyla ilgili Twitter hesabından bir mesaj yayınlayarak başsağlığı diledi. Şahin'in mesajında şu ifadeler yer aldı: "Hain terör saldırılarını lanetliyor, Şehit Şube Müdürümüze Allahtan rahmet diliyorum. Ailesinin, polisimizin ve milletimizin başı sağolsun."

 DHA

Sultanbeyli'de polise ateş açan iki kişi öldürüldü

Sultanbeyli'de gece bombalanan polis merkezine sabah ateş açıldı


  http://www.radikal.com.tr/141238614123861

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  YAPMAYIN KARDAŞLAR YAPMAYIN - m.rozbilen

  Halkın çocuklarına "gerekirse bedel ödetiriz" deyip birbirine kırdıranlar utanmalıdır. Yazık ediyorlar. Hiç birinin çocuğu bu kirli savaşın içinde yok. Nedense bedeli halk çocuklarına ödetiyorlar. Sözüm Askere, poıise, diğer kolluk kuvvetlerine, gerillaya, bütün demokrat kesimleredir. Birbirinize silah sıkmayın, birbirinizin elini sıkın inadına. Bunu başardığınız gün, sizi birbirinize kırdırmaya çalışanlar kahrından ölürler be. Yapın bunu. Tahrike, kışkırtmaya kapılmayın. Hamasi nutuklara aldanmayın. Şehadet şerbeti yalan. İçmek isteyen varsa onlar içsin. Şehitler de ölür. Kim ölmez diyorsa yalan. Paylaşamadığımız ne var? Niçin bu kavga? Bu ülke hepimize yeter. Türk de olsan Kürt de olsan. Sünni de olsan Alevi de olsan. Ülkeyi bir anda cehenneme çeviren bu siyaset cambazlarına prim vermeyin. Tekrar söylüyorum, silah değil el sıkın, sarılın, birbirinizden özür dileyin, birbirinize misafir olun. Bitsin artık bu acı.