Süpürge aracı ezerek öldürdü

Büyükşehir Belediyesi'ne ait bir yol süpürgesi aracının sürücüsü, İnönü Stadı'nın önünde bir kadına çarparak ölümüne yol açtı.
Beşiktaş Belediyesi temizlik işçileri...

İSTANBUL - Büyükşehir Belediyesi'ne ait bir yol süpürgesi aracının sürücüsü, İnönü Stadı'nın önünde bir kadına çarparak ölümüne yol açtı.
Beşiktaş Belediyesi temizlik işçileri, dün Kadırgalar Caddesi'nde İnönü Stadı'nın yanındaki kaldırım üzerinde bir kadın cesedine rastladı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, üzerinden kimlik çıkmayan 35 yaşlarındaki kadının bacaklarının kırılarak parçalanmış olduğunu belirledi.
Geriye doğru temizlik yaparken...
Üzerinde eşofman, spor ayakkabıları ve kolunda 3 adet bilezik bulunan kadının cesedi, kimlik tespiti ve otopsi yapılması için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Olaydan bir süre sonra, Büyükşehir Belediyesi'ne ait yol süpürgesi aracı sürücüsü Vedat U., Beşiktaş Polis Merkezi'ne giderek, İnönü Stadı'nın yanındaki kaldırım üzerinde cesedi bulunan kadına çarparak ölümüne yol açtığını söyledi.
Aracını olay yeri yakınındaki garaja bırakan Vedat U.'nun, amirlerine bilgi verirken, "Kadını yerde yatarken gördüm. Kaldırımı geriye doğru temizlediğim sırada süpürgenin demirlerine takılarak aracın altında kalmış olabilir" dediği öğrenildi.