Süreyya Karabulut'tan barışmak için üç şart

Münevver'in babası Sürayya Karabulut, barışmak için kendisine aracı gönderen Garipoğlu ailesine şartlarını açıkladı: Cem teslim olsun, Münevver'in adına bir okul yaptırın, hayır kurumlarına bağışlanmak üzere 3 milyon avro verin İstanbul Etiler'de başı kesilerek öldürülmüş halde bulunan Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut, cinayet zanlısı Cem Garipoğlu'nun ailesinin barışma teklifine ilginç bir cevap verdi.


Karabulut, Garipoğlu ailesinden Cem'i adalete teslim etmelerini, kızı adına bir okul yaptırmalarını ve bağış yapılmak üzere kendisine 3 milyon Avro verilmesini istedi.
‘Karabulut’ cinayetinin katil zanlısı olarak aranan Cem Garipoğlu'nun ailesi, öldürülen Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut'a bir aracı göndererek barışma teklifinde bulundu. Garipoğlu ailesinin bu talebine Süreyya Karabulut üç şartla karşılık verdi. Karabulut, aileden, oğulları Cem'i adalete teslim etmelerini, kızı Münevver adına bir okul yaptırmalarını ve kendisine de 3 milyon Avro verilmesini istedi.
Parayla kızı adına hayır kurumlarına bağışlayacağını ifade eden Karabulut, “Gizlediğim, sakladığım bir şey yok. Ben bugüne kadar medyaya yalan söylemedim. Herkesin yaptığı pislik ortaya çıksın.” dedi.(dha)