Suruç katliamını bu kadın mı gerçekleştirdi?

Suruç katliamını bu kadın mı gerçekleştirdi?
Suruç katliamını bu kadın mı gerçekleştirdi?
Emniyet geçen ay 81 ile "Muhtemel intihar eylemi" yazısı göndermiş, IŞİD'li 3 kadın teröristin ismini vermişti. Biri de Özlem Yılmaz'dı

RADİKAL - Suruç’ta katliam yapan intihar bombacısının kimliği henüz tespit edilemese de bazı görgü tanıkları, bombacının kadın olduğunu iddia etti. Habertürk gazetesinden Enis Yıldırım'ın haberinde bir ay önce IŞİD’li 3 kadın teröristin canlı bomba eylemi gerçekleştirmek amacıyla Türkiye ’ye sızdığı hatırlatılarak saldırıyı gerçekleştirenin bunlardan biri olabileceği belirtildi.

Emniyet Genel Müdürlüğü, geçtiğimiz ay 81 ile ‘muhtemel eylem’ başlığıyla gönderdiği gizli yazıda IŞİD militanları Fadime Kurt, Özlem Yılmaz ve Nuray Demirel’in Türkiye’de intihar eylemi gerçekleştirebilecekleri belirtilmişti. Yazıyla birlikte Özlem Yılmaz’ın fotoğrafı da tüm illere dağıtılmıştı.

Hatice Ezgi Sadet: Devrim şarkısı çalan bir laterna

Gezi'de gözünden vuruldu, Suruç'ta bacağından...

Suruç'ta Ak Parti'li milletvekillerine protesto


  http://www.radikal.com.tr/140076814007681

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Fail de belli, azmettiren de. - karçiçekleri

  HDP' nın 172 partı binasına yapılan saldırılar, Adana, Mersin binaların bombalanması, Diyarbakır mitingine atılan bombalar ve bu son intihar bombalama olayı, tümü de hükümetin bilgisi dışında yapılan eylemler değildir. Bunu herkes biliyor ama söylemekten kaçıyor. 90 lı yıllarda devletin hizbi kontralarla yaptığı eylemlerin aynısını bugünkü iktidar partisi ve kutsal ruh dediklerinin emir ve direktifleriyle IŞİD çeteleriyle gerçekleştırıyorlar.