Sürücü yolcuya tecavüz etti

Kütahya'da, bir özel halk otobüsü şoförü ve arkadaşı, kaçırdıkları bir kadın yolcuya tecavüz ettikleri iddiasıyla tutuklandı.

KÜTAHYA - Kütahya'da, bir özel halk otobüsü şoförü ve arkadaşı, kaçırdıkları bir kadın yolcuya tecavüz ettikleri iddiasıyla tutuklandı.
Geçen pazar günü polise başvuran 30 yaşındaki N.K., Kütahya Emniyet Müdürlüğü önünde bindiği halk otobüsünün şoförü ve yanındaki arkadaşı tarafından kaçırılıp, defalarca tecavüze uğradığını ileri sürdü. N.K., olayı şöyle anlattı:
Tabancayla tehdit
"Evime gitmek için cumartesi saat 22.00 sıralarında otobüse bindim ve arka tarafa oturdum. 100 metre kadar gittikten sonra şoförün yan tarafındaki koltukta oturan bir kişi beni yanına çağırdı. Korkup gitmedim. Otobüsü durdurup beni zorla ön bölüme getirdiler ve dövmeye başladılar. Daha sonra Dumlupınar Mahallesi ile Zığra Köyü arasındaki boş arazide defalarca tecavüz ettiler. Beni çırılçıplak sulama kanalına atıp gittiler. 10 dakika sonra tekrar gelip elbiselerimi verdiler. Şoförün arkadaşı tabancasını başıma dayayarak olayı kimseye anlatmamam için tehdit etti. Sabaha karşı Defterdarlık önüne getirip, iterek otobüsten attılar. Cep telefonumu ve evlilik cüzdanımı verdiler. Ancak cebimdeki 10 YTL'yi aldılar."
İki zanlı da iddiayı reddetti
N.K.'nın ifadesi doğrultusunda araştırma başlatan polis, şoför O.Ö. ile arkadaşı K.Y.'yi gözaltına aldı. N.K. ile para karşılığında cinsel ilişkiye girdiklerini iddia eden zanlılar, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.


    http://www.radikal.com.tr/7646717646710

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.