'Swinger' şüphelilerine yüzlerce yıl hapis istendi!

'Swinger' şüphelilerine yüzlerce yıl hapis istendi!
'Swinger' şüphelilerine yüzlerce yıl hapis istendi!
Adana'da bir villada 'swinger' denen eş değiştirme yöntemi yapılan fuhuş operasyonunda soruşturma tamamlandı.

RADİKAL - Soruşturmayı tamamlayan savcı, Adana 5'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde 29 sanık hakkında dava açtı.

İddianamede, organizasyonu yapan üniversite öğrencisi ve kız arkadaşının, güvenlik ve gizlilik nedeniyle Adana'da oturanlardan müşteri kabul etmedikleri vurgulandı. Sanıklar hakkında 3 yıldan 177 yıla kadar hapis cezası istendi. Davanın duruşmalarına önümüzdeki günlerde başlanacak.

NE OLMUŞTU?

Adana'da Ahlak Büro Amirliği polisleri, bir üniversite öğrencisi ile kız arkadaşının 'swinger' denilen eş değiştirme yöntemiyle seks partileri düzenlediği ve bu partilere farklı kentlerden çiftlerin geldiğini saptandı. 5 ilde 25 farklı adrese düzenlenen baskınlarda, 55 kişi gözaltına alındı, 15'i tutuklanarak cezaevine gönderildi. (Salih ÜÇTEPE/DHA)


  http://www.radikal.com.tr/140825914082593

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  - momentum

  İstiklal Caddesindeki HDP ve CHP milletvekillerini bekliyoruz: gelip onlarla da polisin arasına girsinler. Devletin yapacağı sadece ve sadece bu insanları korumak, yaparken rahatsız edilmemelerini sağlamaktır falan desinler. Aydınlarımızın yorumlarını bekliyoruz: bize bilmediğimiz hikmetleri anlatsınlar, bu işlerin Hollanda'da nasıl olduğunu falan anlatsınlar bize. Bize Lüksemburg'u anlatsınlar. Bize desinler ki, bu çiftlerin yaptıkları suç teşkil etmiyor, yaptıkları toplumu ilgilendirmez, sadece, içlerinde dördü imam nikahlıymış, onlara imam nikahı kıymaktan ceza verilmeli, diğerleri serbest bırakılmalı. Bu olayda cezalandırılacak bir şey varsa o da imam nikahı ile evlenmiş olmaktır desinler bize. Tıpkı, erken yaşta evlendikleri için kocaları hapiste olan, bugün hepsi reşit, hepsi perişan durumda ve hepsi kocasını evde görmek isteyen evli kadınlara çektirilen eziyet konusunda bize, "sizin evrensel diye bir şeyden haberiniz var mı" diye sordukları gibi. Bir topluma tepeden getirilen gerçek dışı, koşulsuz, bağıntısız, havada "ilkelerle" suni öncelikler yaratmanın örneği. Bir mahalde toplanarak kendi aralarında usul usul karılarını değiştirenlere, adliyenin yapacak hiç bir şeyi yok. Ama, hemen hepimizin anneannesinin-babaannesinin evlendiği yaş olan on yedi yaşında evlenip de yuva kuranlara var. İşin doğrusu, kabak gibi olan tartışılmayacak doğrusu bu, kurallar açısından. Gözümüze soka soka, Türkiye laik bir ülkedir kardeşim, İslam ülkesi falan değildir diyenler haklı.

  enteresan... - yorumcu123

  Enteresan, hırsızlara bu kadar ceza istemezler ama! Bir de hepsi reşit, kendi hür iradeleriyle yapıyorlarsa ve para karşılığında da değilse bize ne, devlete ne!

  - user386208

  Adam öldürene 18ay eş değiştirip sevişene 177yıl