Taksi ve dolmuşlardan ODTÜ yoluna destek

Taksi ve dolmuşlardan ODTÜ yoluna destek
Taksi ve dolmuşlardan ODTÜ yoluna destek
ODTÜ kampüs alanında yapımı süren yol şantiyesine gelen çok sayıda taksi ve dolmuş çalışmalara destek verdi.

Ankara 'da Anadolu Bulvarı'nın Konya Yolu'na bağlantısını sağlayacak olan ve ODTÜ kampüs alanında yapım çalışmaları süren yol şantiyesine taksici ve dolmuşçular geldi.

Toplu taşıma araçlarıyla kazı çalışmalarının sürdüğü şantiye alanına giren sürücülerin yola destek vermek amacıyla bölgede bulundukları öğrenildi. ( Hürriyet )


  ETİKETLER:

  Hürriyet

  ,

  Ankara

  ,

  KONYA

  ,

  ODTÜ

  ,

  Anadolu

  ,

  Kampüs

  http://www.radikal.com.tr/1157299115729912

  YORUMLAR
  (12 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  taksi ve dolmuslar - keryil

  bunlar hani erdogan geldiginde havaalani yolunu trafige kapatsin diye para yedirilen, arkasinda ankaragucu cikartmali dolmus ve taksiler mi? erdogan ile beraber indik havaalanina, bu adamlarin talimatla oraya getirildigine, belediye iscileri tarafindan (mesai saatleri dahilinde) koordine edildiklerine, polisin buna destek olduguna, belediyenin bu is icin yuzlerce otobusunu bedavaya calistirdigina serefim uzerine yemin ederim. bu adamlar da onlar degilse ben hicbir sey bilmiyorum. ayrica bir yola taksiciler seviniyorsa o yol toplu tasimaya cikmiyordur, bu basit mantigi da kuruverin bir zahmet.

  Amme - ibretnüma

  Amme kafası olanların bütününe denir. Ankara trafiğinin özellikle Eskişehir Yolu'nda ne kadar kabus olduğunu en iyi gören ODTÜ yoluna haklı olarak destek veren ODTÜ'nün çoğundan daha kafalı (bilgili demek değildir hikmet manasındadır) olan şoför esnafıdır.

  Desteklediğiniz ne?? - testereci

  Bunlar Gökçek'in bindirilmiş kıtaları, Gezi olayları sırasında da Atatürk Bulvarında korna çalarak güya "eylem" yaptılar, sorsan gösteriyi niçin yaptıklarını bile açıklayamazlar..Yaptıkları olsa olsa değnekçiliktir, eylem lafı yakışmaz böylelerine..

  Hah, ammeyi bulduk!.. - drozer

  Olayların arkasından, başbakan yolun "amme yararına" olduğunu söylemişti. Ben de, kimdir bu amme merak etmiştim. Şimdi öğrenmiş olduk. Dolmuş ve taksi şoförleri amme imiş. Merak ettiğim başka birşey var: Yargımıza ne oldu? Niye bir savcı çıkıp da, bu gece yarısı baskının kanunsuz olup olmadığıyla ilgili bir açıklama yapmıyor? Bu kadar mı sindirildi yargımız?

  hüloooggh !!! - _poseidon_

  Bulundukları yerden çıkıp gelmiş hülooogghh cular... E tabi gelecekler, Aşti de semt servisleri iptal. Saat başı kalkan midibüsler var anca.. Belli bölgelerde otobüsler azaltılmış, belli bir saatten sonra milyonluk başkentte toplu ulaşım aracı yok. Adam gibi Metro zaten yok, 10 senedir bitirilmedi (rant yok tabi, niye o kadar para harcansınki). Millet dolmuş taksi ye mecbur edilmiş. E bide yukarıdan emir geldiyse.. Mecburen gelecekler.

  Komik - azulgabor

  Dolmuşlar, taksiler destek vermişşşşş... O dolmuşların taksilerin işi yok her seferden elde edecekleri parayı bırakıp oraya desteğe gitsinler :) o araçların günlük kazançlarını kim karşılıyor? Hmmm unutmadan AŞTİ'den Ankara'nın hiçbir yerine otobüs firmaları servis yapamaz! Çünkü dolmuş ve taksiler yapar ;) al gülüm ve gülüm muhabbeti yani

  Hemen Sevinme Yiğenim! - iaaaa

  Yarın öbür gün senin gecekondunu da başına yıkarlarsa görürüm ben seni dolmuşçu kardeş