Taksicinin kalbini durduran müşteri

Çerkezköy ilçesine bağlı Kızılpınar beldesinde müşterisinin silahla bir kişiyi vurduğunu gören taksici, heyecandan kalp krizi geçirerek öldü.

TEKİRDAĞ - Çerkezköy ilçesine bağlı Kızılpınar beldesinde müşterisinin silahla bir kişiyi vurduğunu gören taksici, heyecandan kalp krizi geçirerek öldü. Saldırgan ise başka bir taksiye binip kaçtı.
Çerkezköy'de PVC doğrama işiyle uğraşan 39 yaşındaki Ali E., yanında çalışan İbrahim Y.'nin işine bir hafta önce son verdi. İşten atılmayı hazmedemeyen işçi İbrahim Y., eski patronunun Kızılpınar beldesine bir müşteriye cam takmaya gittiğini öğrendi. Nezamettin Özmen'in kullandığı taksiye binen İbrahim Y., eski patronunun yanına gitti. Patronu Ali E.'ye belinden çıkardığı tabancayla bir el ateş eden İbrahim Y., geldiği taksiye binerek sürücüye olay yerinden uzaklaşmasını söyledi. Başından yaralanan Ali E. ise mahalle muhtarı İhsan Aktaş tarafından Çerkezköy 82'inci Yıl Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan Ali E.'nin hayati tehlikesinin devam ettiği bildirildi.
Direksiyon başında kalp krizi
İbrahim Y.'yi Kızılpınar'a getiren ve olaya tanık olan taksici 48 yaşındaki Nezamettin Özmen ise, Çorlu yönüne giderken heyecandan yolda kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. İbrahim Y. ise, taksiden inip yoldan geçen başka bir araca binerek olay yerinden uzaklaştı.
Yaralı Ali E.'nin hastaneye gitmesi üzerine operasyon başlatan polis, şüphelinin kaçtığı taksiyi Çerkezköy-Çorlu yolunda buldu. Aracın direksiyonu başındaki sürücünün kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği anlaşıldı. Polis, kaçan İbrahim Y.'yi arıyor.


    http://www.radikal.com.tr/7649807649800

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.