Taksim Meydanı'nda piyano resitali

Taksim Meydanı'nda piyano resitali
Taksim Meydanı'nda piyano resitali
Alman Piyanist Davide Martello piyanosuyla Taksim Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı yanında göstericilere ve vatandaşları konser verdi.

İSTANBUL - Yoğun bir izleyici kitlesinin izlediği sanatçı Alman besteci Beethoven'in eserini ve bazı klasik müzikleri seslendirdi. Davide Martello’nun etrafında toplanan eylemciler konser sırasında oldukça keyifli anlar yaşadı.

YATSI EZANINDA KONSERE ARA VERİLDİ

Sanatçının 'Çav Bella' isimli şarkıyı çalması heykelin etrafındaki eylemciler tarafından yoğun alkış aldı. Piyano konserine Yatsı ezanı nedeniyle verilen aranın ardından devam ediliyor. Konserde zaman zaman bazı eylemciler de piyano çalıyor. (DHA/Zeki Günal- Uğur Can)


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  klasik

  ,

  zaman

  ,

  Konser

  ,

  piyano

  http://www.radikal.com.tr/113751811375183

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Bu kötü oldu. - ganjml

  Ya şimdi bu aklı evveller piyano nedir,bir müzik aletimidir bilmezler,o koca aleti polise atmak için marjinallar getirdi,hepsi başbakanı kıskanıyorlar,ekonomik göstergelere daha fazla dayanamadılar,cari açıkta biraz daha kapanınca bu kadarı da fazla deyip böyle kocaman bir tahta getirmişler diye dalalete erip,vatan sana canım feda nidalarıyla marjinallere saldırmasınlar şimdi,eyzübillah korkarım bu vaziyetten.

  Bir Düsünün! - user1107643

  Azicik kafasi karisik olan kim varsa hepsine burdan sesleniyorum. Yahu su sahneye bir bakin. Pianonun etrafinda cömelmis vaziyette o anin güzelligine eslik eden insanlar. Bir de Erdogan'in mitinglerindeki o güruhu düsünün. "Ya allah bismillah allahu ekber"den baska ne biliyorlar allahaskina! Inancli insanlara saygisizlik ettigimi düsünmenizi istemem. Ama asil o insanlara saygisizlik edenler tam da olur olmaz her yerde o kelimeleri haykiranlar degil mi?

  . - qulf

  işte bunlar hep dış mihrak. elin almanı meydana girmiş hala dış mihrak yok diyolar.