Taksim'de İsveçli turiste gözaltı!

Taksim'de İsveçli turiste gözaltı!
Taksim'de İsveçli turiste gözaltı!
Taksim'de bu gece yaşanan eylemler sırasında tatil için İstanbul'a gelen İsveçli Sarah Olsson da gözaltına alındı.

Radikal.com.tr - Gözaltına alınanlardan biri de tatil için İstanbul 'a gelen İsveçli Sarah Olsson. Polisin kalabalığı Sıraselviler'e doğru püskürtmeye çalıştığı anda gözaltına alınan Olsson, Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürülmek üzere elleri kelepçeli bir şekilde polis otobüsünde bekletildi. Hürriyet 'in haberine göre, Olsson Stockholm'de JMK Stockholm Universitet'de öğrenci ve aynı zamanda serbest gazeteci .


  http://www.radikal.com.tr/113973011397304

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  .. - holdme12

  Eminim gazeteci olması yetmiştir ajan damgası yapıştırmak için. Biliyor musunuz, diktatörlüklerin tehlikeli gördüğü meslek grubu gazetecilerdir. Yani diktatörlüklerde gazetecilerin ajandan sayılmasının daha doğal yanı yok. Diktatörlüklerde olan biten her şeyi dünyaya duyurmak bir diktatörlük için ajanlığın daniskasıdır sonuçta. Bu arada, sözüm meclisten dışarı.

  Sacmalik - demlik2k6

  onu bunu protesto edersiniz gidin almanyada polisi protesto edin. Kalkmis ta isvecten gelmis goya gazetecilik yapacak anarsik iste. Adam elinde bicakla kendini kesiyor diye gupegunduz vurdular... orantili guc kullanimi (mudahale) iste bu olsa gerek...

  Istanbula gezmye gelmiş.. - evet_isyan06

  yüzüne de kırmızı bez sarmış, poşu bulamadı herhalde.. radikalde tuist diye yazmış; sank tesadüfen oradan geçiyordu pois gözaltına adı:)) Yahu ayıp bu kadarıda ya..

  Bence faiz lobisinden - bozden

  Naklen seyrettim, sadece yabancı diye aralardan çekip aldılar. Kolunu kıracaklardı. Bir ajan diyecekler ona şimdi :p