Taksim'de polislerden sloganlı gösteri!

Taksim'de polislerden sloganlı gösteri!
Taksim'de polislerden sloganlı gösteri!
Polis, AKM üzerinde asılı olan Atatürk posterini düzeltti ve büyük boyutta 2 Türk bayrağı astı. Bu sırada AKM önünde bekleyen çevik kuvvet ekipleri 'Vatan sana canım feda' şeklinde sloganlar attı.

İSTANBUL Atatürk Kültür Merkezi (AKM)’ne dün sabah asılan Türk Bayrağı ve Atatürk posteri rüzgar nedeniyle katlanarak gözden kaybolmuştu. Bunun üzerine sivil polisler AKM’nin çatısına çıkarak küçük boyuttaki Türk bayrağının yerine büyük boyuttaki 2 Türk bayrağı astı. Atatürk posteri de düzetildi. Bayraklar asılırken, AKM önünde güvenlik önlemi alan polis, "Vatan sana canım feda" şeklinde slogan attı, alkışladı. (İBRAHİM AKTÜRK - UĞUR ALAATTİNOĞLU / DHA)

 


  http://www.radikal.com.tr/1137295113729527

  YORUMLAR
  (27 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  POLİS KİME KARŞI SLOGAN ATIYOR? - m.rozbilen

  Vatan işgal altında mıki "her şey vatan için,vatan sana canım feda" sloganı attırılıyor? Bu slogan kime karşı? Gezi eylemcilerine karşı.Gezi eylemcileri vatanla ilgili bir sorunları mı var ya da böyle bir talepleri mi var? İnsan hak ve özgürlüklerinin kullanılması ile temiz bir çevre isteme talebi ne zamandan beri vatan sorunu oldu? Bu sloganın söyleniş zamanı,biçimi ve gayesi kabul edilemez.Hiç birimiz vatan haini değiliz ama vatandaşının hak taleplerine düşman olanlar bu yükün altında ezilirler.Polis iyi niyet taşımayan amaçlar için maalesef kullanılmıştır,alet edilmiştir.Yazık.

  Düşman Dağıtıldı,Kaleye Bayrak Dikildi! - Kayzer1420

  Engelli bir vatandaşı elinde Türk bayrağı ile tam 12'den vuran şerefli Türk polisi(!) değil miydi? .''Canım feda padişahım'' deseydiniz hiç sürpriz olmazdı.

  ak koyun kara koyun - karayel1965

  görünen oki,biz sizin yerinize eylemde yapariz,molotofta atariz, sloganda atariz diyiyorlar.halkimiz misil misil evinde televizyonun basinda otursun eylem nasil yapilir ögrensinler diye.ah ulan nerde eski devrimciler.akp cakma devrimcileride üreti ya gözlerim acik giderim gayri.

  yanlış söylemişler - cdemirkıran

  onların sloganı ancak tayyip sana gençler feda olmalıymış... polis bugün de beyin ölümü gerçekleşen ethemi de sayarsak ölü yaralı bir sürü genci rte ye feda etti..

  Gezi Parkında Atatürk istenmeyen bir figür. - huberhirsch

  Bir otoriteryen siyasetçiye karşı isyan etmişken, bir başka otoriteryen siyasetçiyle (hatta asker) gözümüzü boyayabileceklerini düşünmüşlerse biraz saflık olmuş bu. Baskıcı idarelerin her şeklini reddediyoruz. Sadece özgürlük, özgürlük, özgürlük!

  Polis ve Gösteri - Turkuvaz

  1= Mustafa Kemal Atatürk bu yaptıklarınızdn utanıyordur. Gençlere çektirdiklerinizden dolayı 2= Nasıl çoluk çocuğunuzun yüzüne bakabiliyorsunuz ? 3= Gösteri yaptnız diye size biber gazı sıkan oldumu ? 4= Atatürk posteri size ve düşüncelerinize, eylemlerinize hiç yakışmıyor

  ... - hale

  bunlarda başbakanlarından manevra yapmayı iyi öğrenmişler. kıvır kıvır...