Takvim: Amanpour tutuştu!

Takvim: Amanpour tutuştu!
Takvim: Amanpour tutuştu!
Takvim, CNN International sunucusu Christiane Amanpour'la Gezi eylemleri döneminde başlayan 'para aldın' iddialarının peşini bırakmıyor. Gazete, "Amanpour tutuştu!" başlığı altında gazeteci hakkında yeni delillere ulaştığını açıkladı.

Radikal.com.tr - Gezi olayları sırasında CNN International sunucusu Christiane Amanpour'un eylemlerin haberini yapmak için, 'faiz lobisinden  para aldığını' iddia etmişti. Amanpour'la hayali bir röportaj da yayınlayan gazete , bugünkü haberinde  ünlü sunucu hakkında suç duyurusunda bulunduğunu ve "avukatlarının yeni delillere ulaştığını" bugünkü manşetine taşıdı.  http://www.radikal.com.tr/115178611517865

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  boşa mı - likapa

  aynen katılıyorum, herşey açığa çıkmalı.bizim de sokaklardaki artniyetli olmayan insanlarımız da belki anlayabilirler bişeyleri.artniyetliler size sözüm yok siz devam edin.sizin için biz yüzbinlerce polis besliyoruz boşa mı?

  Çok komik. - brandywine06

  Amanpour'u satın alacak parayı kim vermiş acaba? Asıl soru bu olmalı değil mi? Malum kendisi zengin bir kadın, Dışişleri bakanlığında yüksek düzey bir bürokratla evli. Nasıl bir para vermeli ve o parayı nasıl bulmalı ki Amanpour'u satın alabilsinler? Tabii tüm kariyerini çöpe atmayı da göze alacak bir para olmalı. Tabii Takvim'e kalsa kesin Koç verdi der ama henüz oraya gelmemiş. Bir sonraki uydurmasında inşallah!

  Yeni Takvim - M.Cakmak

  Takvim hala yayında mı yahu? Tirajı falan ne durumda :)

  öf bi gidin yaa - Dopchik

  annemm sen ortadogu kafanla halklar ayaklanmaz onlari biri ayaklandirir diyorsun ya Amanpour bir ortadogulu senden ögrenecek degil atacaginiz camuru.. bu davanin altindan zerre bi gerceklik ciksin akp'ye oy verecem ahanda buyuk konustum!!

  takvim - mustafakutsuz

  Hükümetin tek başına çaba göstermesi yetmez; ülkemizi rezil etmek için sivil toplumun da elinden geleni yapması gerekir. Sorumluluğunu yerine getiren Takvim'e teşekkür ederiz.