'Talih Kuşu'nun uyarısı

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü, çekiliş yaklaşırken çalınan 10 bin 969 yılbaşı biletiyle ilgili endişeye gerek olmadığı yönünde açıklama yaptı.

ANKARA - Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü, çekiliş yaklaşırken çalınan 10 bin 969 yılbaşı biletiyle ilgili endişeye gerek olmadığı yönünde açıklama yaptı. Jandarma ve Emniyet görevlilerinin satış noktalarında sürekli olarak kontrol yaptığını belirten yetkililer "Vatandaşlarımız, bayi ruhsatı olan seyyar ve sabit bayilerimizden güven içinde bilet alabilir" dedi.
'Numaralar internette'
İdare çalınan biletlere isabet eden ikramiyelerin ödenmeyeceğini açıklamıştı. Eğer büyük ikramiye bu biletlerden birine çıkarsa, çekiliş sorunsuz bir bilete çıkana dek devam edecek. Milli Piyango İdaresi çalıntı 10 bin biletin seri numarasını internetteki sitesinde yayımlamıştı. Milli Piyango'dan yapılan son açıklamada ise "Vatandaşlarımızın çalıntı piyango bileti almamaları için, bu biletlerin sadece harf gruplarına bakmaları yeterli olmayıp bu harf gruplarının hemen yanında yer alan ikramiye numaralarını da kontrol etmeleri gerekmektedir. Kamuoyuna duyurulan bu numaraların dışındaki tüm biletleri gönül rahatlığıyla satın alabilirler" denildi.


    http://www.radikal.com.tr/7665447665440

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.