Taraftar grupları Gezi Parkı'na çağrı yapıyor

Taraftar grupları Gezi Parkı'na çağrı yapıyor
Taraftar grupları Gezi Parkı'na çağrı yapıyor
İstanbul Gezi Parkı'nda devam eden protestolara farklı kesimlerden çağrılar yapılıyor. Son olarak taraftar grupları da eyleme katılım mesajları atıyor.

Radikal.com.tr - İstanbul Taksim Gezi Parkı'na AVM yapılmasını protesto gösterilerine İstanbul'daki taraftar grupları da katılıyor. Beşiktaş Çarşı grubunun halen eylemde olduğu ve bazı polislere siyah boya sıkarak gaz maskelerini çıkarmaya zorladığı iddia ediliyor. Twitter üzerinden yapılan çağrılarda ise Fenerbahçe , Galatasaray ve Beşiktaş'ın yanısıra Trabzonspor, Mersin İdman Yurdu gibi Anadolu takımlarının taraftar grupları da 19.00'da Taksim Gezi Parkı'nda olma çağrısı yapıyor.
İzmir'de de Göztepe ve Karşıyaka'nın taraftar gruplarının da İstanbul'a gelmeye hazırlandıkları bildiriliyor.


  http://www.radikal.com.tr/113574411357447

  YORUMLAR
  (7 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  herkes - kaşınan adam

  Şehrin göbeğindeki parka AVM yaparlarsa,bu hızla bunun ardından Gülhane parkına gökdelen dikerler.Sadece taraftar grupları değil herkes Taksime...

  bir önerim var. - Agér

  büyükşehir belediyesini akp den kotarmak gerek, yoksa daha çok kereiz bu adamların elinden. Yapılması gereken tüm sol görüşlü partilerin ve derneklerin bir araya gelip ortak bir aday belirlemesidir. Örneğin Mustafa Sarıgül gibi biri ortak aday olarak belirlenip desteklenirse yüzde 99 kazanır. Tabi burda iş Chp ve Bdp düşüyor onlar öncü olmalıdır. emep, ödp, esp ve diğer sol paritleri yanlarına alıp bu işi yapabilirler. (tkp ve işçi partisini saymıyorum çünkü onların ne olduğunu hepimizi biliyoruz.)nedersiniz.

  haydi - namikral

  hazir bukadar kenetlenmisken halk, su tayyibide indirseler ya ordan

  Aklım karıştı - Kharon

  Şimdi ortadoğuda Abd ve İsrail projesi var. Mesela Suriyeyi bölmek için emperyalistler terör örgütleri aracılığı ile Suriyeyi karıştırıp kahraman Esad ı devirmeye çalışıyorlar. Şimdi burada da tahrir beklentisi ve iktidar devirmek için toplananlar var. O zaman burada toplananlarda teröristmi olmuş oluyor. Neyse haydin yoldaşlar devrime az kaldı:)

  gezi parkında bir kıvılcım çaktı . - mavi ve beyaz

  Tayyibin tahtı sallanıyor ...

  iş te budur... - Agér

  halkın birlik olduüu yerde hiçbir diktatorya ve onun ordusu karşı duramaz, biz yeterki doğru işler de ve her zaman mazlumun yanında korkmadan dik durmasını bilelim geri adım atacak olan kesinlikle kapitalistler, sömürgeciler ve kendi kral sananlar olacaktır. Tüm halkı drenişe davet ediyorum, mhp li chp li bdp li yada akp li fark etmez, kim ki bu katliama karşı ise destek olmalıdır.

  Iktidar degistiren park - saricizmeli

  gezi parki iktidat degistiren park olarak tarihlere gececek ilerde :-)