Tarihi Nevruz'da protokol sürprizi: Nihat Doğan

Tarihi Nevruz'da protokol sürprizi: Nihat Doğan
Tarihi Nevruz'da protokol sürprizi: Nihat Doğan

Fotoğraf: Deniz Zeyrek / Radikal

Diyarbakır'daki tarihi Nevruz töreninin protokol bölümünde BDP vekilleri, Diyarbakır Belediye Başkanı, DTK yetkilileri dışında Nihat Doğan ve Ayşe Özyılmazel de yer aldı.

Radikal.com.tr - Diyarbakır ’daki tarihi Nevruz töreninin protokol bölümünde BDP vekilleri, Diyarbakır Belediye Başkanı, DTK yetkilileri dışında Leyla Zana, Gülten Kaya, Osman Kavala, Cemal Uşşak, Şahismail Bedirhanoğlu, Suavi, Gencay Gürsoy, Fatma Öcalan, Osman Öcalan, yabancı gazeteciler ve Nihat Doğan dikkat çeken isimler arasında yer aldı. Protokol tribününde yer alan bir başka şaşırtıcı isim ise Sabah gazetesinin yazarı Ayşe Özyılmazel'di...

Bu arada Nihat Doğan, kutlamanın ardından alandan çıkarken karşılaştığı yoğun ilgi nedeniyle dengesini kaybederek ayağını burktu.

Hayranlarının koluna giren Doğan, ambulansa kadar güçlükle yürüdü. Ambulansta yapılan ilk müdahalenin ardından Doğan hastaneye kaldırıldı.


  http://www.radikal.com.tr/112611111261117

  YORUMLAR
  (7 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  GEÇMİŞ OLSUN NİHAT BEY - pispor

  şaka maka ama gerçektende sözünün erisin.seni amed newrozunda görmek güzel şey

  Kardeşim, bana ''AYKIRI SORULAR'' yerine ''Nihat Doğanizim'' ile ilgili sorular sorun ya! - cengocan30

  http://blog.radikal.com.tr/Sayfa/kardesim-bana-aykiri-sorular-yerinenihat-doganizim-ile-ilgili-sorular-sorun-ya-17532 RONAHİYA ROJE

  "O" varsa sorun yok... - serseriser

  Ne Abdullah Öcalan, ne de Tayyip Erdoğan... Barış için güvencemiz, Aslanım Nihat Doğan... Kutlu olsun...

  asgari saygı - DENİZAKDENİZ65

  nihat doğanı seversiniz sevmezsiniz veya benimsersiniz benimsemezsiniz bilmem ama en azından asgari bi saygıyı hak ediyor diye düşünüyorum

  Gündemde kalmak... - futbol

  Bravo nihat dogan!adam isi iyi ögrenmis nerde kamera var en önde o var.Aha suraya yaziyorum bu adam 3 vakte kadar AKP den aday olur ve Akp nin yeni metiner i olur.

  Gündem. - Clear

  Nerede gündem,orada endam...

  Amed'e Giden Taze Aktivist - nilgunm

  Sen Amed'e ne zamandan beri Amed diyorsun Nihat Doğan? Sen ve muadillerin daha önce neden susuyordunuz da şimdi arap atları izlenimi yaratmaya çalışıyorsunuz?