Tartıştığı kız arkadaşının boğazını kesti

Tartıştığı kız arkadaşının boğazını kesti
Tartıştığı kız arkadaşının boğazını kesti
Samsun'da 28 yaşındaki Murat Ö., tartıştığı kız arkadaşı 19 yaşındaki Serpil Ö.'nün boğazını ekmek bıçağıyla kesti

SAMSUN - Ağır yaralanan genç kız kaldırıldığı hastanede yoğun bakıma alınırken, kaçan Murat Ö. polis tarafından kısa sürede yakalanıp gözaltına alındı.

Olay bugün merkez İlkadım İlçesi Sahil Yolu Tütün İskelesi'nde meydana geldi. Ondokuz Mayıs Üniversitesi öğrencisi olan Murat Ö., kız arkadaşı Serpil Ö. ile henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Çevredekilerin şaşkın bakışları altında karşılıklı hakaretlerle büyüyen tartışma kavgaya dönüştü. Öfkeden çılgına dönen Murat Ö., üzerinde bulunan ekmek bıçağıyla Serpil Ö.'nün boğazını kesip, göğsünden yaraladı. Genç kız kanlar içinde yerde kalırken, Murat Ö. olay yerinden kaçtı.

DURUMU ÇOK AĞIR

Serpil Ö., gelen sağlık ekibinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Yoğun bakım servisine alınan genç kızın sağlık durumunun çok ağır olduğu bildirildi.

Kaçan Murat Ö. ise bir süre sonra, izinli olan ve sahilde gezen bir polis memuru tarafından elindeki bıçakla birlikte yakalanarak karakol ekiplerine teslim edildi. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü belirtildi.(dha/Hakan Çelikbaş)


  ETİKETLER:

  SAMSUN

  ,

  Bugün

  ,

  Kız

  ,

  eğitim

  ,

  ekmek

  ,

  genç

  http://www.radikal.com.tr/112631311263133

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Üzerinde Ekmek Bıçağı??? - alchemy

  Üzerinde ekmek bıçağı taşımak da neyin nesidir ya? Hangi akıl sağlığı yerinde kişinin aklına üzerinde ekmek bıçağı taşımak gelir? Bu toplumun erkekleri cinnet geçiriyor, hem de her yerde. Türkiye'nin bu hale gelmesindeki sebep, hala asla toz kondurulmayan, tabu halinde savunulan yanlış aile yapısı ve çarpık namus anlayışıdır. Bu şekilde giderse, ölmek sahiden biz kadınlar için kurtulmak olacak bize insanlık dışı bir varolma ve yaşama şekli dayatan bu ülkeden ve kendisini onun tek sahibi ilan eden erkeklerin zulmünden. Resmen yeğ olacak. Yazıklar olsun.

  Vahşi karınca yuvası - melanuria

  Çoğumuz sokakta, otobüste, minibüste, vapurda, okulda, şirkette kulak misafiri olduğumuz konuşmalardan, Facebook'ta, Twitter'da "arkadaşlarımızın" yazdıklarından biliyoruz bu ülkede çocukların nasıl nefret, şiddet ve tehditle eğitildiğini, erkeklerin sokak aralarında "kız arkadaşlarına" nasıl böğürdüğünü, alt kattaki komşumuzun neler haykırdığını, televizyonda nasıl "espriler" yapıldığını, aile sofrasında babamızın, dayımızın, teyzemizin Kürtler, Yahudiler, Ermeniler, Avrupalılar, "dinciler", "laikler" hakkında neler söylediğini... Bu zehirli kısır döngü nasıl aşılır gerçekten bilmiyorum, ama cesur olmak ve itiraz etmek lazım. İtiraz ederken de karşındakini aptal yerine koymamak lazım. Gerçekten çok zor ama denemeli.

  böylelerine bize dokunmayan yılan muamelesi yapan devlet - demlicay2011

  eninde sonunda ektiğini biçeceksin. bu şahıs denen varlık 15 yıl ya yatar ya yatmaz. gerisi hikaye. ama fikrini açıkayana da 15 yıl ve daha fazlası veriliyor. bunu hangi akıl hangi mantık hangi vicdan kabul eder. örnek mi istiyorusnuz. açın çarşaf çarşaf gazete haberlerini. bu suçlu iyi vatandaş devletin gözünde. münferit bir olay. sakıncası yok. isterse alayını kessin. yeterki bize kafa kaldırmasın. siz böyle devlet yönetirseniz bende buna suriye kafalı derim. ne oldu beğenmediniz mi?