Taşradan İstanbul'a polis akını

Taşradan İstanbul'a polis akını
Taşradan İstanbul'a polis akını
Taksim Gezi Parkı olayları ve AK Parti'nin Kazlıçeşme'de yapacağı miting nedeniyle Diyarbakır, Şırnak, Siirt, Elazığ ve Ankara'dan bine yakın çevik kuvvet polisi, uçakla İstanbul'a getirildi

İSTANBUL - Uçaklardan inen polisler, Atatürk Havalimanı Şube Müdürlüğü önünde toplanarak dağıtılan kumanya ve silahlarını teslim aldı. Bazı polisler, içerisinde kask ve kalkanların bulunduğu çuvalları otobüslere taşıdı. Çevik kuvvet polisleri, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait 14 otobüs ile görev yapacakları alanlara doğru yola çıktı. Öte yandan Atatürk Havalimanı’nda çalışan yaklaşık 350 polisin de Taksim Meydanı’nda görev yapacağı öğrenildi. (dha)


  http://www.radikal.com.tr/113782011378203

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  vah vah... - guvent

  rahmetli dedeciğimin bir lafı aklıma geldi;işkilli arka zıngırdar evladım demişti,şimdi onu daha iyi anlıyorum .nur içinde yatsın.şimdi böyle akıllı insanlar çok azaldı!!!

  Korkaklık kokuyor - Bratz

  Kuklacıklarını bir oraya bir buraya sürüklüyor üstelik muazzam bir sayı. 5000 çevik kuvvetin arasında kendini güvende hissedecektir elbet. Zorla miting yapmak budur

  Kimin parasiyla - fahoglu

  Peki kimin parasiyla bunlari Istanbul'a getiriyorsunuz? Eger polis olmasalar hayatlarinda baska is sahibi olamayacak, siddet uygulamaktan keyif alan bu kisilerin maaslarini kendi cebinizden mi ödüyorsunuz sayin basbakan?