Tatil bitti, İstanbul trafiği eski haline döndü

Tatil bitti, İstanbul trafiği eski haline döndü
Tatil bitti, İstanbul trafiği eski haline döndü
Uzun bayram tatili nedeniyle adeta boşalan İstanbul, haftaya yine yoğun trafikle başladı. Günün ilk ışıklarıyla birlikte İstanbul trafiğinde kanıksanan görüntüler ortaya çıktı.

İSTANBULUzun bayram tatili nedeniyle adeta boşalan İstanbul, haftaya yine yoğun trafikle başladı.

Günün ilk ışıklarıyla birlikte İstanbul trafiğinde kanıksanan görüntüler ortaya çıktı. Trakya bölgesinde bulunanlar İstanbul'a Çanakkale üzerinden dönerken E-5 trafiğinin yoğunluğunu arttırdı. Anadolu yakasında ise TEM ve E-5 ile bağlantı yollarında yoğunluk yaşandı. Ambarlı-Küçükçekmece arasındaki aşırı trafik yoğunluğu nedeniyle araçlar çok ağır ilerleyebildi. Bayramda büyük ölçüde 'Yeşil' renkte olan İstanbul trafik haritası yeniden 'Kırmızı' renge dönerken İstanbul'da Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinde de sabahın ilk saatlerinde yoğun trafik görüldü.

Trafikteki kalabalık nedeniyle araçlar zaman zaman durma noktasına geldi. Ayrıca, 9 günlük Kurban Bayramı tatili boyunca insan kalabalığının yaşanmadığı metrobüs duraklarında bugün yoğunluğun arttığı gözlemlendi.


İHSAN DÖRTKARDEŞ / DHA


  http://www.radikal.com.tr/115642011564201

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  trafik demeyin - gemerekli

  Lütfen trafikten bahsetmeyin, ne sürekli şişiriyorsunuz. Hep bu gazeteciler yüzünden trafik kilitleniyor. Halbuki haber yapmasalar hiç bir sorun olmayacak. İstanbulda trafik sorunu yokki. Heryerde metro heryere metro var !!!... Allah istanbulda oturanlara sabır versin diyerek paragrafımı bitireyim.