Tatlı Küçük Yalancılar 6. bölümüyle bu akşam Star Tv'de

Tatlı Küçük Yalancılar 6. bölümüyle bu akşam Star Tv'de
Tatlı Küçük Yalancılar 6. bölümüyle bu akşam Star Tv'de
Star Tv'nin sevilen dizilerinden Tatlı Küçük Yalancılar 6. bölümüyle bugün 20.00'da yayında. A'nın tuzağına düşen Aslı zor durumda kalıyor. Eren ise A'dan gelen mesaj üzerine harekete geçiyor. Ancak tüm uğraşlarına rağmen Aslı'yı bulamayan Eren Barış'tan yardım istiyor.

Dizi beş yakın arkadaş olan Açelya, Selin, Aslı, Hande ve Ebru hep beraber film izlemek için Selin'in yazlık evinde toplanmalarıyla başlar. Ancak Açelya, tek bir iz bile bırakmadan ortadan kaybolur. Geriye kalan 4 kız arkadaş, "A" adlı anonimden mesajlar almaya başlarlar. İlk başta "A" nın Açelya olduğundan şüphelenmekteydiler. Fakat sonra söyledikleri her önemli şeyden sonra mesaj aldıklarını anlayarak telefonlarda bir olduğunu anlamışlardır.

OYUNCULAR

Bensu Soral- Aslı

Bursa'da bulunan İnegöl Turgut Alp Anadolu Lisesi'nde öğrenim gören Bennu Soral, Halen Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde grafik üzerine öğrenim görmeye devam ediyor. Ablası Hande Soral'ın da desteğiyle oyunculuğa başlayan güzel oyuncu ilk kez “Yol Ayrımı” dizisi ile televizyon ekranlarına çıktı. “Vicdan” dizisinin oyuncu kadrosunda yer aldı. Daha sonra “Boynu Bükükler” isimli gençlik komedisi dizisinde ana karakterlerin biri olan Miray karakterini canlandırdı.

Şükrü Özyıldız-Eren

Şükrü Özyıldız, 18 Şubat 1988 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir.  Annesi Rodos göçmeni, babası ise Karadenizlidir. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Gemi Makineleri Mühendisliği bölümünü kazanıp, İstanbul’da bir yıl okuduktan sonra yeniden sınava girerek, Ege Üniversitesi’nde İşletme bölümünü okumaya başlamış daha sonra da  Erasmus’la Portekiz’e gitmiştir. Yurtdışında oyunculukla ilgili bir  workshopa katılan genç oyuncu bunun ardından oyunculuğu çok sevdiğine karar verip Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almaya karar vermiştir.

Birçok  tiyatro oyununda, reklamlarda ve dizilerde rol alan oyuncu ekranlarda ilk olarak 2011 Yılında “Derin Sular” adlı dizide görülmüştür. 2013 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan  “Benim Hâlâ Umudum Var” dizisinde başrollerini Gizem Karaca ve Berk Oktay ile paylaşmış daha sonra ise  2013 yılında da ilk sinema filmi “Neva” da başrol oynamıştır.

Büşra Develi- Selin

İlköğrenimin ardından ailesiyle birlikte Antalya'ya taşınmış, orta öğrenim ve lise eğitimini Antalya'da tamamlayan oyuncu, daha sonra hedefleri doğrultusunda tiyatro ve oyunculuk üzerine eğitim almak için İstanbul'a yerleşmiş; üniversite ve yetenek sınavlarından başarıyla geçerek Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi tiyatro bölümünde okumaya hak kazanmıştır. Aynı zamanda 19 yaşında model olarak podyumlarda yer almaya başlayan Büşra Develi, “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinde Selin karakterini can veriyor.

Dilan Çiçek Deniz- Ebru

Miss Turkey 2014 ikincisi Dilan Çiçek Deniz, dizide Ebru karakterini canlandırıyor.

Hande Melisa Şenolsun- Hande

İzmir doğumlu olan genç oyuncu 19 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet konservatuarı Tiyatro bölümünü tamamlayan Şenolsun, dizide Hande karakterini canlandırmaktadır.

Beste Kökdemir- Açelya

Sinop'ta doğup, büyüyen ve İstanbul' a gitme hayali kuran Beste Kökdemir, Haliç Üniversitesi Moda Tasarımı bölümünü kazanıp, İstanbul'a gelmiş. Dansta yeteneği olduğunu belirten Beste Kökdemir, “Çıplak Gerçek” dizisindeki Hazal karakterini canlandırdı. “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinde Açelya karakterini canlandırıyor.