Tatlıses'ten Bahçeli'ye yanıt

Tatlıses'ten Bahçeli'ye yanıt
Tatlıses'ten Bahçeli'ye yanıt
Partisinin grup toplantısında, İbrahim Tatlıses'e 'Zihniyetsiz' diye hitap eden MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye ünlü türkücüden yanıt geldi.

Radikal.com.tr - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada, "Milletimizin yakından tanığı Urfalı bir türkücümüz sosyal medya üzerinden 'Barış olsun' diyerek mesaj göndermiştir. Bu kişi sanırım yolun İmralı veya Kandil'den geçtiğini bilmeyecek kadar zihniyetsizdir" demişti.

Devlet Bahçeli'nin konuşmasının ardından Hürriyet Gazetesi’nden Cengiz Semercioğlu’na konuşan İbrahim Tatlıses şu açıklamayı yaptı:

"Devlet Bey beni zihniyetsiz olarak değerlendirebilir. Onun görüşlerine saygı gösteriyorum, bunları söyleyebilir...

Ancak ben de kendi fikrimi açıklamakta özgürüm.

Ben savaşa karşıyım ve ülkemde barış istiyorum, yıllardır süren acıların son bulmasını istiyorum.

Bunlar da benim görüşlerim ve savaşa karşı olduğumu, barıştan yana olduğumu her fırsatta söylemeye devam edeceğim."


  http://www.radikal.com.tr/111589511158959

  YORUMLAR
  (9 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ILK KEZ SEVDIM IBRAHIMI ! - palenke

  SIZ ZIHNIYETLILER yüzünden binlerce insanimizi bu kirli savasta topraga verdik, birazda zihniyetsizler barisin dilini seslendirsin.

  İBRHİM TATLISES VE BARIŞ - semi ekrem

  Bir kere her TC vatandaşı düşünce özgürlüğü hakkına sahip olduğu bilinmelidir fikir her ortmada söylenmelidir buna tahammül edemeyen insanın ülke çapında duygusuz bencil ve kendi fikri dısında fikirlere kapalı olduklarını gösterirler şayet buana uymayanların ise ya fiili bir şiddete maruz kaldıkları ya da hakarete ugradıklarını görebiliyoruz.İbrahim tatlıses bir sanatçı sıradan bir insan da degil bir husus hakkında fikrini söylemiştir bunu begenmeye bilirsiniz yanıt olarak medeni biçimde eleştirirsiniz ki sizin siyasette bir milliyetçi partinin lideri olarak bu sanatçıya hakaret etme lüksünüz olamaz sanatçının zaafı bir mafya tetikçisini kurşunuyla beyinden hasar görmesi bir kaderdir lakin size aykırı bir söz sölendiğinde buna mukabil eleştirinizin zihniyetsizlikle suçlamanız pek uygarca olmamıştır yani ibrahim tatlıses te sizinle aynı bu şekilde bisküvi diyemediginiz bisküvetle dalga gecmesi ile ne düşünürdünüz devlet bahçeli...

  bahçeli - kullaniciadlikisi

  sayın adolf bahçeli, barışın karşısındaysanız savaş yanlısınızdır demektir. ezilenin mazlumun yanında değilseniz katilin gaddarın yanındasınızdır. siz seçiminizi yapmışsınız zaten asıl suç sizin fikirlerinizi tartışmaya değerli bulan bizlerde...

  zihniyetsiz olan kim? - politic

  bence sayin devlet bey baris yolunun IMRALI ve KANDIL'den gectigini anlamayacak kadar dar goruslu ve zihniyetsiz olan sizsiniz...Dunyada milliyetcilik revacta olsaydi Hitler peygamber ilan edilirdi,senin dunya gorusun de ancak onun ki kadar degerli olabilir, yani sifir, hatta sifir bile cok, eksi de anlasalim olsun bitsin..sayin devlet bahceli..

  X - Ka.58.li

  Kendisine Tepeden bakana halen Devlet Bey diyor. Be adam, Kürt böyle bas egdikce, basi daha cok vurulur.

  Kim zihniyetsiz acaba - AZMİN

  İbrahim Tatlıses Barış istediği için devlet Bahçeli tarafından zihniyetsiz olmakla suçlanmış,Asıl zihniyetsiz Devlte bahçelinin kendisidir, aslında bahçelinin bir zihniyeti var oda ırkçılık ve faşistliktir.bunların zihniyeti Adolf hitler zihniyetidir.İbrahim Tatlıses cevap verirken kibar davranmış

  ÇOK İYİ BİLİYORUZKİ - pispor

  sayın bahçeli barıştan korkuyor nedeni ise barış ile kendi siyasetinin biteceğini çok iyi bilmesi.