Taylan Kulaçoğlu tutuklandı

Taylan Kulaçoğlu tutuklandı
Taylan Kulaçoğlu tutuklandı
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü "Redhack" soruşturması kapsamında gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan Taylan Kulaçoğlu savcılığın itirazı üzerine tutuklandı

ANKARA   - Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü "Redhack" soruşturması kapsamında gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan aylan Kulaçoğlu, savcılığın itirazı üzerine tutuklandı.

İstanbul 'da gözaltına alınan ve yol tutuklaması kararının ardından Ankara'ya getirilen Kulaçoğlu, Terörle Mücadele Kanunu'nun (TMK) 10. maddesiyle görevli 3 No'lu Hakim Halil İbrahim Kütük tarafından sorgulandı. 

Kulaçoğlu'nun sorgusunun ardından tutuklanmasına karar verildi. (AA)


  http://www.radikal.com.tr/116472611647263

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  duyurulur - likapa

  google'un açıklamalarana göre; 2013 haziran ayında gezi olaylarıyla beraber dünyada en çok siber saldırı türkiyeye yapıldı.üstelik bu saldırılar türkiye içinden yapıldı, hainlere duyurulur.

  Delil Uretme - celal103

  1992'de alindigimiz zamanlarda delil uretirdi devlet. Bugun ise sanik uretmeye baslamis yani bir ileri adim. Delil olmadan sanik yaaratma. Kolay gelsin demekki su an yasak bosluk bu.Taylan'a kolay gelsin.

  tırnağı etmessiniz - demlicay2011

  alındınız mı alının. mersedesin tekeride etmessiniz taş gibi alman malının. alındınız mı alının. kereste imal eden meb i seversiniz öyle değilmi siz busunuz işte.