Tecavüz etmek istediği kadını boğazını keserek öldürmüş

Tecavüz etmek istediği kadını boğazını keserek öldürmüş
Tecavüz etmek istediği kadını boğazını keserek öldürmüş
Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde metruk binada cesedi bulunan kadını öldürdüğü iddiasıyla gözaltına bir kişi, adliyeye sevk edildi. Zanlı ifadesinde, 59 yaşındaki Türkan Alkaya'ya tecavüz etmek istediğini, başarılı olamayınca da boğazını keserek öldürdükten sonra cesedini bir çuvala koyarak metruk binaya gömdüğünü söyledi.

RADİKAL - Elbistan ilçesinde kaybolduktan yaklaşık 40 gün sonra metruk binada cesedi bulunan Türkan Alkaya’yı öldürdüğü iddiasıyla bir kişi yakalandı.

Köprübaşı Mahallesi’nde kullanılmayan kerpiç evde çuval içerisinde kadın cesedi bulunmasının ardından çalışma başlatan polis ekipleri, civardaki 17 güvenlik kamerasının kayıtlarını inceledi.


SUÇUNU İTİRAF ETTİ

Tespit edilen 25 şüpheli üzerinde yoğunlaşan polis ekipleri, çelişkili ifadeler veren Ahmet T’yi (20) takibe aldı. Yeniden ifadesine başvurulan Ahmet T’nin suçunu itiraf ettiği öğrenildi.

Zanlının ifadesinde Türkan Alkaya’ya tecavüz etmek istediğini, başarılı olamayınca da boğazını keserek öldürdüğünü, cesedi de bir çuval içerisinde metruk binaya gömdüğünü söylediği öğrenildi.

Manisa'da yakılmış bir genç kız cesedi bulundu

Boşanma davası açtığı kocası tarafından okulda bıçaklandı

Mahkemeden kadın cinayeti kararı: Selamlaştığı erkekle alkol aldı!

Taciz davasında, sanığa 'saygın duruş' indirimi yapılıp cezası ertelendi

Tecavüz girişimi davasında pes dedirten 'adalet!'

Emniyetteki işlemleri tamamlanan zanlı, adliyeye sevk edildi.

21 Şubat’ta, Köprübaşı Mahallesi’ndeki Ceyhan Camisinin arka tarafındaki kullanılmayan kerpiç evin odunlarını satmak için söküm yapan işçiler, çuval içerisinde toprağa gömülü halde kadın cesedi bulmuş, yapılan incelemede, cesedin 59 yaşındaki Türkan Alkaya’ya ait olduğu belirlenmişti.
AA


  ETİKETLER:

  tecavüz

  ,

  Kız

  ,

  Kadın

  ,

  adalet

  ,

  güvenlik

  ,

  genç

  ,

  Türkan

  ,

  manisa