Tecavüz etmek istediği kadını boğazını keserek öldürmüş

Tecavüz etmek istediği kadını boğazını keserek öldürmüş
Tecavüz etmek istediği kadını boğazını keserek öldürmüş
Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde metruk binada cesedi bulunan kadını öldürdüğü iddiasıyla gözaltına bir kişi, adliyeye sevk edildi. Zanlı ifadesinde, 59 yaşındaki Türkan Alkaya'ya tecavüz etmek istediğini, başarılı olamayınca da boğazını keserek öldürdükten sonra cesedini bir çuvala koyarak metruk binaya gömdüğünü söyledi.

RADİKAL - Elbistan ilçesinde kaybolduktan yaklaşık 40 gün sonra metruk binada cesedi bulunan Türkan Alkaya’yı öldürdüğü iddiasıyla bir kişi yakalandı.

Köprübaşı Mahallesi’nde kullanılmayan kerpiç evde çuval içerisinde kadın cesedi bulunmasının ardından çalışma başlatan polis ekipleri, civardaki 17 güvenlik kamerasının kayıtlarını inceledi.


SUÇUNU İTİRAF ETTİ

Tespit edilen 25 şüpheli üzerinde yoğunlaşan polis ekipleri, çelişkili ifadeler veren Ahmet T’yi (20) takibe aldı. Yeniden ifadesine başvurulan Ahmet T’nin suçunu itiraf ettiği öğrenildi.

Zanlının ifadesinde Türkan Alkaya’ya tecavüz etmek istediğini, başarılı olamayınca da boğazını keserek öldürdüğünü, cesedi de bir çuval içerisinde metruk binaya gömdüğünü söylediği öğrenildi.

Manisa'da yakılmış bir genç kız cesedi bulundu

Boşanma davası açtığı kocası tarafından okulda bıçaklandı

Mahkemeden kadın cinayeti kararı: Selamlaştığı erkekle alkol aldı!

Taciz davasında, sanığa 'saygın duruş' indirimi yapılıp cezası ertelendi

Tecavüz girişimi davasında pes dedirten 'adalet!'

Emniyetteki işlemleri tamamlanan zanlı, adliyeye sevk edildi.

21 Şubat’ta, Köprübaşı Mahallesi’ndeki Ceyhan Camisinin arka tarafındaki kullanılmayan kerpiç evin odunlarını satmak için söküm yapan işçiler, çuval içerisinde toprağa gömülü halde kadın cesedi bulmuş, yapılan incelemede, cesedin 59 yaşındaki Türkan Alkaya’ya ait olduğu belirlenmişti.
AA


  ETİKETLER:

  tecavüz

  ,

  Kız

  ,

  Kadın

  ,

  adalet

  ,

  güvenlik

  ,

  genç

  ,

  Türkan

  ,

  manisa

  http://www.radikal.com.tr/130147413014745

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Tarikatta erkek zalim - izninizle

  Kadın kuru ekmeğe talim, 'Teslim' den inince kökü, ne halt yesin sarıklı alim

  tecavüz,pedofili,cezaevi tecavüzleri - gümüşisis

  iç güvenlik yasa tasarısında bu konulara hiç girilmemesi tuhaf değil mi?

  ALGILAMA YETERSİZLİĞi - Sebodil

  Sosyal yaşamın içindeki bireylerin öz denetim ve etik değerleri kazanmaları veya kaybetmeleri anında gerçekleşmez. Eğitimin ve öğretimin ve de sosyal iletişimin ve etkileşimin etkileleri uzun zaman içerisinde bilinç altında birikerek kurulumlar oluşturur.BU kurulumlar,nasihatlerle veya korkuyla etkisiz hale getirilemez.Tabancayla rulet oynayanı idam cezası bu oyunu oynamaktan alıkoyabilir mi?nYanlış,yetersiz,verimsiz,ezberci,anlamadan takliti özendirici eğitim ve öğretim sisteminin oluşturduğu olumsuzluklar ancak ve ancak eğitim sistemiyle aşılabilir.Zihinsel beceriler geliştirilmeden öz denetim ve etik değerler ne geliştirilebilir ne korunabilir.

  son 10 sene - Alipapa

  Son 10 senede,hertrürlü şiddet,tecavüz,vahşet,hırsızlık,yolsuzluk katlanarak arttı.Nedeni mini eteğe takan Nihat Doğan gibi o kafaların pıtırak gibi artması.

  No comment - user917999

  Yargı kağıttan yargı olunca ve tüm yasalar erkeği koruma üzerine olunca böyle olması normal.ben artık yanımda kesici alet taşıyorum umarım kullanmaya gerek kalmaz