Tecavüz zanlısını dövüp penisini kestiler

Tecavüz zanlısını dövüp penisini kestiler
Tecavüz zanlısını dövüp penisini kestiler

Y.G., kendisini bulan polislere ?Penisimi kestiler? deyince orman arandı ancak parça bulunamadı. FOTOĞRAF: Ömer Erdem / DHA

İSTANBUL - Malatya’da 18 gün önce evlendiği eşi bakire çıkmayınca tecavüze uğradığını öğrenen Hulusi A., zanlıyı ormana götürüp dövdü, penisini de keserek ormana attı.
İntikam almak için kayınbiraderi İ.K. ile birlikte İstanbul’a gelen Hulusi A., eşine tecavüz ettiğini öne sürdüğü Y.G.’yi Maltepe Başıbüyük, Büyük Bakkalköy Yolu üzerindeki ormana götürdü. 27 yaşındaki Hulusi A. ile 23 yaşındaki İ.K., öldüresiye dövdükleri 43 yaşındaki Y.G.’nin daha sonra penisini kesti.
Olay yerine gelen polis, Hulusi A.’ı gözaltına alırken kayınbiraderi kaçmayı başardı. Güner  Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Baygınlık geçirecek kadar dayak yiyen G.’nin polislere, ‘Penisimi kestiler’ demesi üzerine ormanlık alanda yarım saat penis arandı. Ancak penis parçası bulunamadı. Yoğun bakıma alınan Y.G.’nin kesilen bölgesine dikiş atıldı. Hulusi A. ifadesinde, eşi S.A’nın kız olmadığını gerdek gecesi öğrendiğini söyledi. 

‘Haddini bildirdim’
S.A.’yı zorla konuşturduğunu ve yaklaşık iki ay önce gelen bir telefonla Güner ile tanıştığını öğrendiğini söyleyen Hulusi A., şöyle devam etti:
“Y.G., eşimden Malatya’da olduğunu öğrenmiş ve otobüsle gelmiş. Eşimi bulup tecavüz etmiş. Bunlar düğünün hemen öncesi oluyor. Ben olayı öğrenince İstanbul’a geldim. Kayınbiraderimle buluşup ona haddini bildirdim.” (Radikal)