Tehdit zanlısının üzerinde 'Başbakanlık' kartı çıktı

Bodrum'da bir eğlence mekânında omuz atma tartışması yüzünden üç kişiyi tehdit ettiği iddiasıyla gözaltına alınan şahsın üzerinden iki adet tabanca, polis rozeti ve üzerinde 'Başbakanlık' ibaresi bulunan kimlik kartı çıktı.

MUĞLA - Bodrum'da bir eğlence mekânında omuz atma tartışması yüzünden üç kişiyi tehdit ettiği iddiasıyla gözaltına alınan şahsın üzerinden iki adet tabanca, polis rozeti ve üzerinde 'Başbakanlık' ibaresi bulunan kimlik kartı çıktı. Zanlı, ilk sorgusunun ardından serbest bırakıldı.
Olay yılbaşından bir gece önce Bodrum'da bir eğlence mekânında yaşandı. T.E.D. ile F.M Ve H.G. adlı şahıslar arasında omuz atma tartışması yaşandı. Tartışma esnasında T.E.D'nin kendisini polis olarak tanıtıp silah çektiği iddiası üzerine Bodrum Emniyet Müdürlüğü ekipleri T.E.D.'yi '6136 sayılı kanuna muhalefet, etkili eylem, tahdit, hakaret ve resmi görevi üstlenmek' suçlarından gözaltına aldı.
Eğlence merkezinde yürüyen cephanelik
Gözaltına alınan T.E.D.'nin üzerinde bir adet Glock marka lazer pointer takılı tabanca, bir adet Smith Wesson marka tabanca, 33 adet mermi, üç adet şarjör, bir adet polis rozetli cüzdan, bir adet üzerinde 'T.C. Başbakanlık' yazan ve E.D. adına düzenlenmiş kimlik kartı ele geçirildi. İlk sorgusunun ardından serbest bırakılan zanlının evrakının savcının talimatı nedeniyle 'ikmalen gönderileceği' de öğrenildi.