Tele-kumarhaneye baskın

Sarıyer'deki bir lokale düzenlenen operasyonda polise yakalanmamak için oyuncuları ve rulet masası farklı binalarda bulunan bir 'tele-kumarhane' ortaya çıkarıldı.

İSTANBUL - Sarıyer'deki bir lokale düzenlenen operasyonda polise yakalanmamak için oyuncuları ve rulet masası farklı binalarda bulunan bir 'tele-kumarhane' ortaya çıkarıldı. Lokaldekilerin, verici sistemiyle televizyon ekranından 600 metre ilerdeki bir binanın çatı katındaki kurpiyelere verdikleri talimatla kumar oynadığı tespit edildi.
Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri ihbar üzerine dün sabah Sarıyer'deki bir spor tesisi lokaline baskın düzenledi.
Operasyonda, Darüşşafaka Mahallesi Adalet Tabalet Sokak 22 numaranın çatı katındaki ruletin başında bekleyen ikisi kadın üç kişinin görüntüsünün bir verici aracılığıyla 600 metre mesafe uzaktaki lokale aktarıldığı, buradaki oyuncuların sinevizyondan izledikleri rulet masasından şans numarası seçtiği, krupiyelerin de ruleti çevirerek oyun oynattığı tespit edildi.
Kaçarken ayağı kırıldı
Lokalde bulunan beşi kadın 14 kişi gözaltına alınırken, sinevizyon makinesi, rulet masası, görüntünün sağlandığı elektronik kamera sistemi, çok sayıda poker fişi, dört rulet taşı ve 39 deste iskambil kâğıdına el konuldu.
Baskın sırasında ikinci kattan atlayarak kaçmaya çalıştığı iddia edilen eski hakemlerden Ö.O'nun ayağının kırılması sonucu Metropolitan Florance Nightingale Hastanesi'ne kaldırıldığı belirtildi.


    http://www.radikal.com.tr/7403157403150

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.