Televizyon Yayın Akışı (Kanal D, Star Tv, Trt 1, Ntv,  Atv, Tv8, Fox) 7 Ağustos Cuma

Televizyon Yayın Akışı (Kanal D, Star Tv, Trt 1, Ntv,  Atv, Tv8, Fox) 7 Ağustos Cuma
Televizyon Yayın Akışı (Kanal D, Star Tv, Trt 1, Ntv,  Atv, Tv8, Fox) 7 Ağustos Cuma
Televizyonda yayınlanan birbirinden farklı yaz dizilerini, eğlenceli programları, sevdiğiniz yarışmaların saatini ve hangi kanalda olduğunu haberimizden takip edebilirsiniz.

Star TV’nin sevilen dizisi Kiralık Aşk’ın 8. Bölümünde neler olacak? Kanal D’de yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir’e Fatmagül Fakı Konuk oluyor.  Zengin Kız Fakir Oğlan’da ise Nurhan ve Sarp’ın başı mafya ile belada.

KANAL D

06.00 Acemi Cadı

07.30 Akasya Durağı

09.00 Kalbim Ege’de Kaldı

11.00 Poyraz Karayel

14.15 Küçük Ağa

16.30 Arka Sokaklar

19.00 Ana Haber

20.00 Ben Bilmem Eşim Bilir

23.15 Dizi

01.00 Galip Derviş

 ATV

07.00 Çocuklar Duymasın

08.30 Kertenkele

11.00 Aşk Zamanı

13.40 Bugünün Saraylısı

16.05 Kara Ekmek

18.45 Ana Haber

20.00 Las Vegas’ta Fırtına

21.45 Jurrasic Park 3

23.40 Hannibal

02.25 Hz. Ömer

 FOX TV

07.00 İsmail Küçükkaya İle Çalar Saat

10.00 Kiraz Mevsimi

12.00 Lale Devri

14.30 İnadına Aşk

16.30 Aşk Yeniden

19.00 Ana Haber

20.00 Zengin Kız Fakir Oğlan

23.00 Zengin Kız Fakir Oğlan

00.45 İçime Şeytan Kaçtı

TV 8

09.00 Aramızda Kalmasın

12.30 Sarmaşık Gülleri

14.15 Arda’nın Mutfağı

15.15 En Güzel Hikayem

16.30 Para Bende

17.45 Çok Güzel Hareketler Bunlar

19.45 Ütopya

21.45 Film

22.30 Film

23.30 Ütopya Panorama

01.30 Film

NTV

06.00 Güne Başlarken

09.00 Haber Merkezi

12.35 Sektör Rotası

13.00 Öğle Bülteni

14.00 Günün İçinden

14.30 Haber Aktüel

15.00 Günün İçinden

16.35 Dünyanın Haberi

18.15 Gece Gündüz

19.10 Lingo

20.00 Ana Haber

21.15 Tadı Damağımda

22.10 Kedi Günlükleri

23.00 Gece Bülteni

01.05 Bi’ Dünya Şov

TRT 1

07.30 1’de Sabah

10.05 Böyle Bitmesin

11.45 Ana Ocağı

13.30 Beni Böyle Sev

15.30 Pastane

16.35 Zengin Kız Fakir Oğlan

19.20 Ana Haber

20.00 Oyunculuk Hikayesi

21.40 Baba Can’dır

23.45 Ejder Kapanı

01.30 Böyle Bitmesin

 STAR TV

07.00 Sevgili Dünürüm

08.00 Dürüye’nin Güğümleri

10.30 Acemi Cadı

12.15 Güzel Köylü

14.30 Gönül İşleri

16.45 Kaçak Gelinler

19.00 Ana Haber

20.00 Kiralık Aşk

23.30 Çilek Kokusu

01.30 İnsanlar Alemi

03.10 Aramızda Kalsın