Tesadüf diye bir şey var mı gerçekten?

Alanya'da önceki gün yoldan çıkarak bir kişinin ölümüne sekiz turistin de yaralanmasına yol açan safari cipin, kazadan sadece 15 dakika önce bir gazeteci tarafından görüntülendiği anlaşıldı.

ANTALYA - Alanya'da önceki gün yoldan çıkarak bir kişinin ölümüne sekiz turistin de yaralanmasına yol açan safari cipin, kazadan sadece 15 dakika önce bir gazeteci tarafından görüntülendiği anlaşıldı.
Yeni Alanya gazetesinin sahibi ve Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Ali Dim, önceki gün çevreyolunda ilerlerken üzerinden salkım saçak insanların sarktığı cipi görünce aracını yavaşlatarak aracı görüntülemiş. Gazetecilik içgüdüsüyle davrandığını söyleyen Dim, "Kaza beni çok üzdü. Fotoğrafı, yapacağımız haberde kullanıp, insanları uyarmak için çekmiştim. Keşke polisi arayıp cipi durdurtsaydım" dedi.
Dim'den 15 dakika sonra, Kani Yalçın'ın kullandığı cip, Oba beldesinde dar yolda devrildi. 52 yaşındaki sürücü Yalçın olay yerinde öldü. Hollandalı Alex Nendel, Wolt Jer Boumenke, Argerth Jonssen, Rit Van Derdong, Albert Nemdels, Hannie Nemdels, Pvan Den Boonen ve Avon Schijdel yaralandı. Yaralılar tedaviye alınırken, kazayla ilgili soruşturma başlatıldı. (dha, aa)