TGB'nin bilgisayarı çalındı

TGB'nin bilgisayarı çalındı
TGB'nin bilgisayarı çalındı
Türkiye Gençlik Birliği (TGB) Denizli Şubesi'nin bulunduğu büroya giren kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, bilgisayar kasasını çalıp kayıplara karıştı.

DENİZLİ - Gazi Bulvarı Beşek İşhanı’nın 5’inci katındaki TGB Denizli Şubesi’nden yapılan hırsızlık geçen pazartesi günü ortaya çıktı. Şubeyi açmaya gelen TGB’li gençler, kapının açık, büronun da dağınık olduğunu fark edince, durumu polise bildirdi. Bürodaki incelemede, bilgisayar kasasının çalındığı belirlendi. Yaklaşık iki hafta önce de TGB’li gençlerin kaldığı eve hırsız girdiğini dile getiren TGB Denizli Şube Başkanı Cem Dikmen, “O hırsızlık olayında benim ve 4 arkadaşımın dizüstü bilgisayarları çalındı. Şimdi ise büromuzdaki bilgisayar kasasını çaldılar. İki hafta içinde meydana gelen iki hırsızlık ve yalnızca bilgisayarların çalınması düşündürücü. Sanırım bazı çevreler bize karşı mücadele etmek için yeni tarzlar geliştirdi. Çalınan bilgisayarlarımızda, bilgisayar kasasında bir şey bulamayacaklar. Bizim yasal olmayan herhangi bir işimiz yoktur” dedi. Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturma ise sürüyor. (Ferah IŞIK/DHA)


  ETİKETLER:

  Soruşturma

  ,

  Bilgisayar

  ,

  Karşı

  http://www.radikal.com.tr/114819911481991

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Komplo teorisi :) Gercek kurum ve kisilerle alakasi yoktur. - kujo84

  Iki gun sonra icinde ekstradan dosyalarla geri gelmesin sizin bile haberiniz olmadan sonrada kameralar onunde bir safak baskini ve baskinda elde edilen delil olmasin o bilgisayar :) Fazla mi komplolu oldu.Buna benzer seyler oldugu kanitlandi ama yillar sonra :)