THY personeli böyle mi giyinecek?

THY personeli böyle mi giyinecek?
THY personeli böyle mi giyinecek?
THY'nin yeni kabin memuru üniformalarının fotoğrafı Twitter'den sızdırılarak deşifre edildi. THY'de yeni hostes kıyafetlerinin bunlar olup olmadığı ise henüz kesinleşmedi.

THY'de yeni hostes kıyafetlerinin bunlar olup olmadığı ise henüz kesinleşmedi.Modacı Dilek Hanif’e hazırlatılan üniformalar THY’de görev yapan hostes ve stewardlar tarafından beğenilmedi. Tasarım çalışmaları devam eden üniformalara THY kabin memurları twitter ve Facebook üzerinden tepki gösterdi.  Yeni üniformaların, çok tartışılan ve hükümetin de tepkisini çeken Muhteşem Yüzyıl dizisindeki kostümleri andırması da ironik bulundu.

KOTİL: EVET ÇALIŞMA VAR

Rus Türk İşadamları Birliği’nin (RTİB) düzenlediği 'Zirve Sohbetleri'ne katılmak için Moskova’da bulunan Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, Twitter'dan sızdığı iddia edilen THY'nin yeni kıyfetleri ile ilgili olarak, "Türk Hava Yolları ne yaparsa iyi ve güzelini yapar. THY kostümlerle ilgili çalışmalar yapıyor, doğru. Twitter'daki resimleri görmediğim için birşey dilemem" dedi. 

Tasarımlara imza atan Dilek Hanif, Hürriyet''e bir açıklama yaptı. Hanif, söz konusu tasarımların örnek modeller olduğunu, nihai tasarımların henüz tamamlanmadıklarını söyledi.